SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego wlasnie SFD?!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
Spotykam sie z wieloma krytycznymi oraz obrazliwymi opiniami na temat forum SFD.. Bardzo mi sie to nie podoba poniewaz spedzilem juz kilka lat na tym forum i wiele ale to wiele sie nauczylem i moja wiedze staram sie teraz przekazywac laikom.. Chialbym aby spolecznosc sfd wpisala sie w ten topic i stanowczo potwierdzila to ze sporo z tego forum 'wynosi' w sensie wiedzy oczywiscie.. wtedy bede mogl zatkac gebe tym topiciem ludziom co 'nas' obrazaja i twierdza ze sa lepsze fora ;]

kulturystyka - moje życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Ja dowiedzialem sie od kumpli o SFD jakis rok temu od tamtej pory czytalem tematy wiele sie dowiedzialem na temat zwiazany z siłownia. jakis miesiac temu zdecydowalem sie zarejestrowac na forum niezaluje tej decyzji.
Uwazam ze SFD jest encyklopedia wiedzy!!!!!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
owszem są lepsze fora, ale na pewno nie w języku polskim
najwięcej laików trafia właśnie na sfd, gdyż jest najlepiej indexowane w wyszukiwarkach przez co pełno pytań o "odRZywki na chudnięcie" itp.
coś za coś

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
ja tam nic bokami z SFD nie wynoszę

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Forum jak forum.
Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i nadal się dowiaduje, a to że czasem trafi się jakiś buc i zacznie śmiecić to już uroki ich wszystkich :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
no jasne ze sfd to za***iste forum, tylko trzeba wiedziec jak sie w nim poruszac

tez slyszalem zle opinie o tym forum od kilku znajomych np "to forum jest po***ane bo o co sie nie spytasz to cie zjada"
albo inny "czytaj forum to daleko zajdziesz"
ale to sa akurat ludzie ktorzy cwicza po swojemu, bez zadnej wiedzy...i nawet nie czytali nigdy tego forum a sie wypowiadaja ...

Zmieniony przez - topolina w dniu 2008-05-07 17:46:10

Zmieniony przez - topolina w dniu 2008-05-07 17:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja tan czytam sfd od około pół roku a zarejestrowałem sie ok 2 miesięcy temu. Forum mi sie podoba bo można sie czegoś dowiedzieć ciekawego zaczerpnąć kilka nowych pomysłów itp. Z moich rówieśników niewielu interesuje się tym sportem, więc tu mogę sobie trochę poczytać czy pogadać z innymi pakerami

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Topolina identycznie mi tak mówili gdy zaczynałem poruszać temat siłowni i SFD, że jest poje**** ale ja nimi gardzę, mam ich w dup** i swoje robię ! Pozdro dla społeczności SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
jest to najpopularniejsze i największe forum , poza tym przyzwyczaiłem siejuż to tego klimatu i łatwości w porusznaiu się tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
nie jest to forum dla przyglupow przede wszystkim tylko dla ludzi inteligentnych oraz kulturalnych :]wiec sporo tepych malolatow przez to SFD nie lubi bo na ogol sa 'gaszeni' za glupie pytania albo smiecenie..

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-05-07 21:28:09

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem tylko tyle. Wiadomości ogólnie na temat sportu na SFD są bezcenne.

Zwięźlej: Polecam każdemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
zgadzam sie , kazdy otrzyma fachowa pomoc :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żołnierze na wiejskiej zabawie

Następny temat

Piwnica Help

WHEY premium