SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego zaczeliście ćwiczyć ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
"Ja zaczołem chodzić na siłownie,bo kiedyś po głębszych przemyśleniach powiedziałem sobie że za pare lat będę rządził dzielnicą,potem całym miastem"

ale mam farta,ze nie mieszkasz w Gdyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
Ja zaczynam dopiero cwiczyc (juz cwicze jakies 2 miesiace) bo jestem strasznie chudy (67 kg - 185 wzrostu)i chce poprawic swoj wyglad..Mam nadzieje ze to poprawi tez moja pewnosc siebie, bo mam slaba psychike tak ogolnie.No i wiekszosc moich znajomych tez ma takie zdanie o ludziach cwiczacych na silowni, ze to sa tepe miesniaki

--==Those, who do not pay their respect, simply do not exist in our world==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damixxx Ty nie ******l bo to w żartach pisałemjak daje taki znaczek ktoś----> to znaczy że sobie żartuje

A pozatym to nawet jakbym tak myślał to co z tego,za pare lat moge ****a być nie wiadomo kim rozumisz i wpadne tam do Ciebie i kula w łeb rozumisz

Mieszkasz w Gdynii,wiesz może gdzie 'dokładnie' Liroy ma studio tatuażu??(jeżeli jeszcze ma)bo już kilku osób się pytałem to mówiły że w okolicach centrum ale mi rozumisz zależy na dokładnym adresie
Jakbyś się mógł dowiedzieć to Ci będe wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Zaczelo sie od tego, ze koles mnie namowil, po dwoch miechach wymiekl, a ja cwicze do dzis (czyli juz grubo ponad rok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Spora ilosc ludzi pisze ze zaczeli cwiczyc po to aby sie czuc pewniej tylko moim skromnym zdaniem owszem mozna...ale czy w dzisiejszych czasach mozna tak do konca ?

A wczoraj napadl mnie cygan i oddalem mu wszystkie pieniadze nie no zartuje oczywiscie

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-07-22 19:39:40

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
<<<<robson z jakiej to było strony>>>>>
To sam pisalem okolo 1 w nocy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dragon - w centrum są 2 studia.jedno jest na ul.Warszawskiej przy tunelu na peron,a drugie na koncu ul.10 Lutego

no za takie info to mnie chyba oszczedzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
A mnie w ćwiczenie wciągnął starszy brat. Ćwicze już troche ponad 8 miechów. Jemu ćwiczenie znudziło sie po pierwszych trzech miechach. Pozatym byłem chudy i se troche ze mnie jaja robili niektórzy. Teraz jaj se nikt z mojego wieku nie robi (no oprócz jednego takiego byka). A pozatym już mnie to wciągnęło jakoś. Lubie chodzić na siłke, ćwiczyć w domu czasami. Poprostu lubie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja zaczolem chodzic na silownie bo chcialem zobaczyc czy mi do twarzy bez karku - joke
Powaznie to zaczolem chodzic na silke z powodu kompleksow. Jak spora czesc forumowiwczow bylem bardzo chudy i nawet mi to nie przeszkadzalo, do puki ludzie mi nie zaczeli dokluczac np. na plazy liczyli mi zebra, a treningach karate na ktore chodze 5 lat, nazywali mnie sledziu. No to pomyslalem ze im pokaze, i tak mi sie to spodobalo, ze wszedlem w te sport calkowicie - na forum czasem siedze po 5 h dziennie, kupuje rozne gazety typu kif, ogladam w telewizji kazda relacje strong man(po kilka razy) i ciezko pogadac ze mna o czyms innym niz na temat silowni. Sytuacja sie troszke zmienila, troche uroslem (2 lata na silce) i na karate Ci sami kumple co do mnie sledziu wolali wolaja teraz "steryd" (mimo to ze nie mam wielkich gabarytow) i doszedlem do wniosku ze kolesie maja kompleksy i obojetnie jak bym wygladal to i tak beda starali sie mi dociac. W kazdym razie w walce wykozystuje swoja przewage wagowa - maja za swoje

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze sie to niektórym wydać dziwne ale ja zaczołem ćwiczyć żeby za******lic staremu w ryj i nie dygać sie sqrwysyna jak przychodził na***any co chwile.Cwicze już ok 4 lata wyglądam w miare dobrzei wiem że gdybym teraz chciał to zrobił bym mu wielką krzywde ale jakoś mineła mi ochota na nap*****lanie innych.Poprostu mam świadomość co mogł bym mu zrobić a nie chce sobie zycia ***ać przez osła.Teraz ćwicze tylko i wyłącznie dla siebie i nie potrafił bym "zerwać" z siłownią.
POZDRAWIAM.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbudowac laweczke

Następny temat

jakie polecacie utwory?

WHEY premium