SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do Oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Czesc,
ulozylem swoja pierwsza diete. Ma to byc dieta na mase. Prosze o pomoc, korekty i rady.
Waze 85kg przy 185cm, ale jestem dosyc mocno otluszczony.

DIETA:

I POSIŁEK:
Otręby (45g) z łyżką miodu i polowa banana (80g)

II POSIŁEK:
Twarog półtłusty (113g)
Kromka chleba - pumpernikiel (28g) z maslem orzechowym (32g) - maslo to czyste orzechy, zero cukru czy innych dodatkow.

III POSIŁEK:
Ryż brązowy (1 kubek) z brokulami (ok 38g)
Ryba (ok 17g/100g) przygotowana w piekarniku (150g)

TRENING SILOWY

IV POSIŁEK:
Banan

V POSIŁEK:
Piers z kurczaka bez skory (240g)
Fasola (83g)
Liscie salaty (85g) z lyzka oliwy z oliwek

VI POSIŁEK:
3 jaja kurze (całe)
Pół kromki chleba (Pumpernikiel) (ok 14g)

Wychodzi mi, ze dostarczam organizmowi 146g białka, 61 gram tłuszczu i 210g weglowodanow. Kalorii 1785.

Pomyslcie co jest zle i co by mozna dodac albo odjac.

Mam jeszcze kilka pytan:

1. Wiem ze jest za malo bialka. W dodatku az 16g pochodzi z fasoli. Wydaje mi sie jednak, ze zjadam tyle miesa, ze bialka powinno byc wiecej. Czy ktos moze jeszcze raz policzyc ile zjadam bialka, bo nie wiem czy dobrze to policzylem. Podobne podejrzenia mam do ilosci przyjmowanych kalorii.

2. Czy banan to dobry pomysl na wegle po treningu? Bo slyszalem, ze banan wolno sie trawi.

3. Jako, ze troche slabo u mnie z kasa, co sie stanie jezeli bede jadl mniej w weekendy? (Cwicze w poniedzialek, srode i piatek).

Z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Witam,
- w pierwszym posilku dodaj jakies pelnowartosciowe bialko. I proponuje mimo wszystko zastapic otręby np. płatkami owsianymi
- zdecydowanie za malo ww w diecie jesli ma to byc dieta na mase - fakt otluszczenia nie wiele tu zmiania skoro ustawiles takie priorytety.
-Do tego podziel te posilki mniej wiecej rowno w ciagu dnia a nie w ten sposob ze wiekszosc spozywanego bialka koncentruje sie na jednym posilku (jesli rzeczywiscie wychodzi 146g mozesz dodac jeszcze kolo 30g)
- zamiast banana moze byc np. carbo lub zwyczajnie sok pomaranczowy
- proponuje raczej zaopatrzac sie w tanszych sklepach jesli sa problemy z kasa i poszukiwac tanszych zrodel bialka i ww, bo przy niedojadaniu nie ma co myslec o zbudowaniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
skromnie u ciebie ze zdrowymi tłuszczami a masło orzechowe nie najlepszy wybór

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
weekendy nie są wcale mniej ważne niż dni treningowe - powiedział bym nawet że kluczowe, ponieważ to właśnie w wolne dni buduje się najwięcej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Wiec co jeszcze proponujecie dodac, jezeli chodzi o zdrowe tluszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
slonecznik jest tani:-]

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
aha, i pamiętaj że jedno białko z jaja to są 3 gramy białka, więc na kolację 3x5=15g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak stosowac glukoze

Następny temat

Brązowy ryż

WHEY premium