SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2336
Dane w profilu hehe, za***istą beke mialem jak je czytałem.
Co tu dużo mówić , nie musisz nic nikomu udowadniać , bo Twoja sylwetka mówi sama za siebie. Ogólnie wszystkie partie masz wy***ane w kosmos!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
a nie jest tak dobrze ,bo mam za słabe wypukłosci w bicpesach ,tylny akton w barkach odstaje jeszcze by sie pare niedociagniec znalazło jak podlane troche nogi ,czy za małe łydki. Ogółnie to ten sport jest taki ,ze nie wiadomo jak by sie dobrze wygladało to zawsze cos bedzie nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
Co tu dużo mówić, wg mnie prawdopodobnie najlepsza sylwetka na forum ze wszystkich jakie tu widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
dariusz co tu duzo mowic sa z ciebie ludzie

porownujac moja forme do twojej zauwazylem kolosalna roznica
nigdy nawet nie zblize sie do takiej sylwetki jaka ty zaprezentowales dlatego cie podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
KURVA KONKRET

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Strasznie mi sie podobaja plecy na pierwszej focie kozacka gestosc miesnia jesli tak to moge ujac noi co tu pisac no jest miazga dla mnie najlepsza sylwetka jaka widzialem na sfd chodz bykow tu jest nie malo...Podziwiam moze nie daze do 48cm w bicepsie wystarczy zebym byl kiedys troche mniejszy od ciebie a i tak bede wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
gdyby nie problemy zdrowotne to w tym roku zamierzałem startowac w kategori do 90kg ,w tym roku nie wyszło , na przyszły sie przygotuje dobrze i przy okazji moze wiecej kilo nabiore to bede mogł wyjsc w wadze do 100kg. Narazie jak wznowie treningi to 1miesiac bedzie takim okresem wdrązania sie w treninig i przystosowywania miesni do coraz ciezszego treningu. W połowie kwietnia bede mogł juz zaczac treningi na 100% to i zacznie sie wtedy progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
lukurva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
dzieki za ciepłe słowa uznainia. Cel na najblizsze miesiace to dojechac do grudnia do wagi ok.114kg przy 10-11% bf, zeby było z czego zbijac pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
masakra jest super tak trzymac sog

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium