SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Wegle na tłuszczowce u mnie to płatki owsiane do posiłku przed treningiem i vextrago po 40g po treningu plus te wegle co zjadam w ciagu dnia z ważyw.
Interwały robie po 30min i 30s.sprint/30sekund normlane tempo- idzie sie troche zmeczyć ale o to chodzi żeby było maksylnie cieżko.
Kwasny przejrzyj cały moj temat kiedys wrzucałem diete tłuszczową dokładnie rozpisana co i ile. Dziennika nie prowadze bo nie mam czasu trzeba ciezko trenować bo czasu coraz mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
Darek daj foty w tym roku pokazjak sie porobiles i jak z wycinka od kiedy zaczynasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1417
Mam nadzieje ze sie dariusz nie pogniewa jak wstawie link do tluszczowki

https://www.sfd.pl/dieta_tłuszczówka-t416614.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


aktulanie waga 105kg troszke do góry poszła i przy okzaji troszkę sadełka poleciało. Narazie jeszcze dość podlany jestem za dużo kreatyny mono jadam
Taka dietke miałem i mi bardzo dobrze mi służyła teraz bedzie raczej podobna, pare prodkutków trzeba bedzie z niej usunąc; jak makrela, twaróg i zmiejszyć wegle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Darek startujessz gdzies badz startowales ?
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 828
dariusz - ja mam do ciebie takie pytanie: jak wygladał u ciebie trening przed "mocniejsza kreatyna" czytalem o treningu np. przedramion - trening codziennie - serii tez na inne partie robiles wiecej niz książkowe 9 na małe i ksiazkowe 12 na duze ? nie przetrenowales sie nigdy ? pzdr

Zmieniony przez - dziku13376 w dniu 2009-01-10 13:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema,
no widac ze masa idzie
jak mozesz jesc 4 razy dziennie karkowke?
dlaczego wyrzucasz makrele i twarog?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
witam mam pytanie niewiem czy masz takie sytulacje ale jak sie szama tyle czasu to brzydnie duzo posilkow prawda? jak sobie radzisz z poprawa humoru przed miska z duza iloscia zarcia i widzac ze za 2,5 h nastepna dawka (ja mam czasami wymioty) jak soebie z tym radzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 935
ale ty chudy jesteś ...ŚWIRUJĘ

Πάτερ ἡμῶν ὁ ἐν τοῖς οὐρανοῖς·
ἁγιασθήτω τὸ ὄνομά σου·
ἐλθέτω ἡ βασιλεία σου·
γενηθήτω τὸ θέλημά σου, ὡς ἐν οὐρανῷ καὶ ἐπὶ τῆς γῆς·
τὸν ἄρτον ἡμῶν τὸν ἐπιούσιον δὸς ἡμῖν σήμερον·
καὶ ἄφες ἡμῖν τὰ ὀφειλήματα ἡμῶν, ὡς καὶ ἡμεῖς ἀφίεμεν τοῖς ὀφειλέταις ἡμῶν·
καὶ μὴ εἰσενέγκῃς ἡμᾶς εἰς πειρασμόν,
ἀλλὰ ῥῦσαι ἡμᾶς ἀπὸ τοῦ πονηροῦ.
[Ὅτι σοῦ ἐστιν ἡ βασιλεία καὶ ἡ δύναμις καὶ ἡ δόξα εἰς τοὺς αἰῶνας. ἀμήν.]
Amen.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium