SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
witam miałes moze kiedys zdjecia w kif-e?? ale aga jakas 80kg?,jakos kojarze ale nieiwem czy dobrze.teraz pytanko ma masie ile aerobow robisz i jak walczysz z brzuchem z czym łaczysz?? armata z Ciebie.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Musiałeś mnie z kimś pomylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
a ja cię chyba na animalpak widziałem tam foty wstawiałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
No tam to juz ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
a jak z dieta redukcyjna od kiedy wchodzisz?? w tamtym sezonie jak pamietam byles na tłuszczówce w tym tez?? ile aerobow dajesz na wycince i jakie pory dnia na czczo?? i czy uzwyasz intertwalego? pozdro jestem za Toba naprade konkretny idol pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Na tłuszczówke wskocze z jakies 4tyg, wszystko zalezy od wygladu w danej chwili. Aerobów nie robie naczczo bo szkoda mi masy miesnowej, robie obecnie godzinkę po I posiłku i jezde 60min. Jak wskocze na tłuszczówke to zaczne robic rano standardowo aeroby po 60min i wieczorem interwały po 25-30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
dzikie za odp i powodzenia w Nowym Roku oby debiuty zaowocowaly przyjade zobacze maszyne na realu. a jak tłoszczowka wpyneła na Ciebie pierwszy raz duza utrata sily ?? niewiem jak organizm sie achowa po takiej zmianie z diety weglowodanowej na tłoszczowke,pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Mi tłuszczówka bardzo dobrze służyła, jezeli chodzi o siłę to nic nie spadła, znajomy strongmen chciał troszke sadełka zrzucic i wskoczył na tłuszczówkę i akuratwczasie tej redukcji wypadłmu zawody i tez mowił, że mimio tego że kg z masy ciała polecialy to siłą wzrosła. Jedynie co to bedząc na tłuszczówce warto w jakiś stack zainwestowac by mieśnie się szybciej pompowały bo przy ograniczonej podaży wegli troche dłużej to trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
to dziki za rade i odpowiedz,a jak jest z weglami prostymi po treningu na tłuszczowej czy niema roznicy jesli chodzi o zapotrzebowanie po treningowe? jeszce pytanie o trening interwałowy ile czasu stosujesz z 20min?? i jaki maskymalny skok pulsu i minimalny dajesz? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
sory ze sie wtrace w zdanie, prowdzisz moze dziennik? Chcialbym zobaczyc tak diete tluszczowa, bo wydaje mi se ze najlepiej do mojego typu budowy pasuje ( na weglach brzuch mi rosnie bardzo)
probowalemkiedys sobie ulozyc, ale za holere nie umie sobie wstawic tyle tluszczy do diety, zawsze wegli jest za duzo.
Chyba ze znasz jakies strony z takimi dietami przykladowym.
POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium