SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ładne kable forma coraz to lepsza, ciekaw jestem efektu końcowego.
ZDROWIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
śledze Twój temat od początku,wymiatasz formą.z racji,ze jesteśmy z tego samego miasta to Ci kibicuje podwójnie.
oczywiście życze powodzenia na debiutach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
Wyje.bista sylwetka !

Darek napisz mi jeszcze jak sobie radzisz z taka iloscia jedzenia ? masz ciagle apetyt, jak sobie z tym radzisz ? bo dla mnie np. ciezko jest dlugo wytrzymac jedzac codziennie 6 sporych posilkow (ekto)
Masz moze jakies sposoby na to zeby mialo sie apetyt na caly dzien ?

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2009-02-26 18:03:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
przy tak duzej ilosci przyjmowanych plynow nie masz problemu z toaleta bo ja to przy 3l wymiekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Lipo to nie jest tylko gino ale po zawodach idze pod nóż, bo nic innego nie dało rady pomoc, jedynie troche sie obrzek zmniejszył ale przerosniety gruczął juz został.
Z aptetytem to u mnie jest na odwrót moge jeść ciagle, raczej mam problem wytrzymać do posiłku takie mam ssanie, ale z doświadczenia wiem ze na brak aptetytu najlepsze jest robienie regularnie aerobów, po 2-3tyg jesz jak smok, polecam robic rano po I posiłku 45-60 min, a jak nie masz czasu to po siłowni 30-40min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39562
Super sylwetka! Ile jeszcze pozostało Ci czasu do zawodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
W sobote bedzie 5tyg, takze trzeba ostro brać sie za robotę bo czasu malutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39562
To powodzenia zycze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Darek, a tak z czystej ciekawości, jaką wodę pijasz?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
zwykła bez róznicy, zywiec, krople beskidu, primavere. Jak predzej zaczyna sie pic duzo wody to sie rzeczywisice duzo chadza do kibla, ale pozniej organzim sie przyzwczaja do wiekszego nawodnienia, bo nie sika sie tak czesto , a jak nie wyrobisz tej normy 6-8l w ciagu dnia to suszy jak cholera pozniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium