SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prze kurva zajedwabiście szok!

normalnie armagedon pitbull terminator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Witam darku kozak sylwetka na maxa kable wyszły masakrycznie tez bym chciał osiągnąć tak redukcje, co polecasz ogólnie możesz podać suplementacje jak stosujesz przy redukcji i jaki trening wykonujesz przy redukcji i ile w tygodniu aeroby i robisz rowerek czy bieżenie ja chce robić 3razy bieżenie i raz rowerek w tygodniu pierwszy raz będę stosował redukcje i chce zobaczyć jak organizm na to zareaguje aha i jak Kretek polecasz przy redukcji, aby mięsko nie spadło ja chce zastosować no-xplode przed treningiem i do tego MAN CLOUT 600g OROTAN lub inne połączenie MAN CLOUT 600g OROTAN i LABRADA Super Charge! Extreme N.O lub może ty polecasz jakieś dobre połączenie trzymam kciuki mocno abyś zajął pierwsze miejsce pozdro dzięki z góry za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ****a.....
Forma super, co to będzie jak spalisz fat

Sog jak wejdzie.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Jak teraz masz taką formę, to aż boję się pomyśleć co będzie w kwietniu.

Na debiutach będę, więc będziesz miał kibica
Powodzenia Darku

Mam jeszcze pytanie
Pisałeś, że najlepsze na apetyt są aeroby 2-3x w tyg
Jestem ekto i zdarza się, że nie mam apetytu, to aeroby(na masie) dać w nietreningowy ma się rozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
no zaczynz to dobrze wyglada ale efekt bedzie za te kilka tyg co do gino jak to wyglada w polsce finansowo itd? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7702
W kwietniu będzie pozamiatane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Darku mam pytanie ten spalacz lipotropowy z choliną i inozytolem Universala,który to jest dokładnie??
ps.Trzymam kciuki!!

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-02-27 12:33:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Spalacz czerwony fat burner universla, fajnie wypłukuje wszystkie toksyny z organizmu, mi po nim poprawia sienawet stan skóry.
aeroby najlepeiej rano po I posiłku z 40min-60min jak pisałem, im wiecej sie poruszasz tym mozesz wiecej zjeść.
gino zalezy gdzie chcesz wycinac czy w dobrej klinice prywatnej czy w małym gabinecie lakarskim-cena tez zalezy od tego cotam jest ile to pracy wymaga
czarny wszystko na temat suplementacj pisłem predzej przeczytaj uważnie ostatnie posty.
Dzieki za wsparcie, ja ze swojej storny postaram sie jak najbardziej sie przyłożyć aby wstydu nie było sie pokazać 4kwietnia
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Wstydu darek na pewno nie będzie! Jak Kretek polecasz przy redukcji, aby mięsko nie spadło ja chce zastosować no-xplode przed treningiem i do tego MAN CLOUT 600g OROTAN lub inne połączenie MAN CLOUT 600g OROTAN i LABRADA Super Charge! Extreme N.O co o tym sadzisz o tym połączeniu pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


gira,
nie wiem co sądzić, bo nie brałem tych supli, a tym co pisze na etykicie sie nie sugeruje, jedno jest pewne ze najlepsza forma kreatyny to jest monohydrant, inne formy to wymysł producenta by naciagnac klinentów, zastanów sie czemu kazdy lepszy stac w swoim skldzie ma własnie mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium