SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22977
Fajnie to wygląda, klata, bary, plecy i przedramiona miazga. Jeszcze nogi i bicepsy dotyrać do ich poziomu i można na MP wojować. Współczuję tamtego pecha sprzed zawodów. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1851
Jak jest co, to trzeba chwalić. Prujesz ostro do przodu, a to świadczy również o tym jaką masz silną psychikę. By być kulturysta trzeba mieć „jaja” . Ja bardzo doceniam takie osoby jak Ty i oglądając Twoje ogromne postępy, oraz silną wole jaką przejawiasz w tym co robisz, nabiera się motywacji.
Trzymam kciuki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Własnie łapa i gira odstaje , powoli cos sie rusza ,ale jeszcze sporo odstaje dlatego traktuje te mięśnie piorytetowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
cześć Dariusz.
Kiedyś pisałeś, że na przedramie wykonujesz 9 serii 5x w tygodniu. Możesz napisać, jak ćwiczysz przedramie ? Jakie to ćwiczenia mam na myśli..

Super forma...

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4766
brak slow przekozacko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Darek bardzo dobra forma Sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522686
no Dariusz, co tu dużo mówić - jest masa - jest klasa - sylwetka godna podziwu i uwagi

SOG leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
przedramie czsami odpuszczam po treingu ręki bo czuje ze ma juz dosyc. Standardwo robie na przedramie uginanie rak ze sztanga prosta nachwytem , uginanie nadgarstków nachwytem ze sztanga , uginanie nadgarstkow ze sztanga podchwytem. Wszystkie ćwiczenia robie po 3 serie po 20-25powtrz tak aby paliło. Do tego dochodzi jeszcze ścisakacz przed wieczorynka w tv i mam jeszcze kij i do niego przywiazany odwaznik 5kg i robie nawijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2326
za***iscie mi sie podoba przy tej wadze mało mało smalcu :D i te zyły na klacie i barkach mi sie podobaja za***iscie to wyglada :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium