SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dariusz189

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 200690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
Avasso co do profesjanolizmu Darka to nie mam najmniejszych watpliwosci!kiedy ja sledzilem darka posty wypowiedzi itd to ciebie tu nie bylo!"!!! jestes mlody nowy i malo wiedzacy wiec wyluz!!!
Darek tak pytam! bo zaczynam masowe i zastanawialem sie czy obliczasz zapotrzebow calor po dodani wszystkiego wyszlo mi B-3.6
W-4 TL 0.7 i tak zastanawialem sie czy nie zaduzo bialka jest? z samego miecha jest ok 190g bialka?? Co do Kazimier. to kiedys pokazywales na MD tego kolesia co Lukasz trenuje czy dalej go prowadzi?? czy terz njestes to Ty??! pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Pff nie chce robić zbędnego burdelu a skąd ty możesz wiedzieć ile ja tu jestem? I ja do nikogo nie robię napinki więc odbij za młody jesteś jeszcze tego brakowało. Przepraszam Darek ale musiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
Te 4g bialka to same pelnowartosciowe ? czy razem z roslinnym wliczales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Białko od dłuzszego czasu jadam Optimum Gold Standard i przed snem Syntrxa Matrxia, ostatnio miałem z Sana Platinum Whey i tez widze ze dobry produkt. Ze staków to moeg polecic Shocka z Universla i Super puma 250 od Gaspariego. Kreatyny brałem różne formy i widze ze dobre mono najlepiej działa , polecam universla ale ostatnio od kolegi dostałem Vitalmaxa i na niej konczyłem cykl i widze ze maja krete całkiem niezłą.
Liczy sie tylko białko pochodzenia zwierzecego, roślinne pomijamy.
Kolega tez bedzie startował i równiez jest pod okiem Łukasza.
Forma do przodu obecnie waga około 100kg, jeszcze jest sporo smalcu do rzucenia takze ile bedzie w kwietniu to nie wiem , narazie nie moge się doczekac wtorku bo bede robił ładowanie węglemi to zjem sobie prawie 3kg ziemniaczków smażonych

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-02-22 22:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Dzięki darku za odpowiedz stosowałem Santrax matrix teraz obecnie biorę DYMATIZE Elite Whey i jestem zadowolony stosowałeś może te białeczko?Dzieki darku za poradę na pewno prezentujesz formę superek i życzę powodzonka 3mam kciuki a bcaa jakie stosujesz i polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dobre Dymatize jest, smak pomarancza rewelacja, równiez jałem kiedys biiałko MRM- smaki rewelacja-szczegolnie waniliowe, PVL Whey max nie polecam dziwny posmak ma. BCAA jadłem olimpa, teraz kupiłem Sciteca BCAA Expres w prochu jest i po przeliczeniu na gramy w porównaniu do innych firm korzystnie cenowo wychodzi i bardzo dobra firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Jakie odzywki polecasz przy redukcji??A bcaa Dymatize, co sadzisz, bo sie zastanawiam czy kupic?A jakie odzywki polecasz przy redukcji ucięciu tłuszczyku?Ja teraz pierwszy raz zastosuje wycinkę chce zobaczyć jak organizm zareaguje, co na mnie dział i ogólnie jak to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Ja mam pytanie trenowałeś kiedyś sw,jak sie nie myle to bjj i jeszcze coś jak łączyłeś to z siłownią ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Na temat teromogeników mam takie zdanie ze te produktynie działaja, wogle nie czuje zadnego efketu termogenicznego, i robiłę redukcje na nich i bez i sadło lecialo tak samo. Na redukcji moge ci polecić cos dziekie czemu bedzie bedzie łatwiej Ci utrzymac diete bo z tym jest problem u osob zaczyanjacych ta zabawe ze sa checi ale nie ma wystarczajacej motywacji aby nie podjadac. Warto dorzucic chrom oraz mam taki patent jak dopada Cie głód a do posiłku jestjeszcze torche czasu, aminokwasy z Sports One takie samkowe cukiereczki bierzesz i sobie podjadasz zamiast np czekolady czy batonika jakiegos. Na redkucji tylko dieta i aeroby zadne suplementy nie wygraja ze zła dieta. Ostatecznoscia na gółd sa napoje bez cukrowe typu cola zero czy light.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
ok czyli obliczajac ilosc sporzytego bialka i przeliczajac je na wlasna wage pod uwage bierzesz tylko jaja i miecho i pudry??? nie wliczasz np bialek z platek owsianych? czy wliczasz W z warzyw? mam to samo bialko GS tyle ze jem je rowniez przed snem cotage serem czy powinienem zmienic na inne przed snem!!?d\ieki za odp!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Petryk-22...1.5roku zabawy na silowni

Następny temat

3miesiące cwiczeń...

WHEY premium