SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Z crossfitem po formę (Strony 17 i 33)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Może za bardzo się oberwało nogą i to dlatego? A może tempo masz za duże? Ja po pół roku treningu boksu tajskiego ( miesiąc temu )byłem w stanie biec bez przerwy przez około 1h 10m do 1h 19m. Oczywiście to nie był sprint, myślę że było to bieg z tętnem na poziomie ok. 135.

Ja dzisiaj mam do dyspozycji ryż rybkę i jajka - idę coś pokombinować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Daj w kuchni przepis na makaron, smacznie wygląda.

oraz jak ktoś nie miał styczności z "kółkami" z pierwszej strony polecam spróbować, choćby jako alternatywy dla drążka, zupełnie inne czucie mięśnia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Może skakanka?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powitać

Łydki w sensie mięśnie brzuchate czy piszczele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kamiru zrobiłem tego WODa wynik:
60 box jump
55 thrusters
Thrustersy robiłem 40kg sztangą, gdzieś w połowie czasu lewe kolano trochę świrowało i musiałem zwolnić. Jak na moją wagę to i tak źle nie jest. Do 30 czerwca powinien być progress.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Z rana poszly ja smietana 4 jaja, pol banana.

WOD3
W dniu dzisiejszym styralem się następującym treningiem:

20 pompek na poręczach
5 podciągnieć na drążku do klaty
15 pompek na poręczach
10 podciągnieć na drążku
10 pompek na poręczach
15 podciągnieć na drążku
5 pompek na poręczach
20 podciągnieć na drążku

Calosc zajela mi 8.05 minut. Najpierw podciagniecia szly do klatki, ale potem...

Po WODzie zrobiłem jeszcze brzuch: unoszenie kolan w zwisie 10x + od razu spiecia x5 + od razu unoszenie kolan w zwisie 5x + spiecia 10x. Caly trening z rozgrzewka i rozciaganiem zajal około 20 min.
Po treningu pol banana + odzywka bialkowa na mleku a zaraz po prysznicu pojdzie zupa chilli (mieso + warzywa) z chlebem.

Zupka:


Zakwasy w udach nadal mocno trzymaja, ale na piątek zamierzam je tak czy siak czyms chociaż troche pomeczyc.

fdj12
mysle, ze faktycznie się przyzwyczaja, w koncu wracając do biegania kilka tygodni temu zaczynałem od 10 minut ciągłego biegu, wiec spokojnie i się przyzwyczaja.

smougie
dobry czas biegu, ja na ten moment nie spodziewałbym się takiego wysilku po sobie.

Koniu151
Przepisu niestety nie mogę dac, bo to nie ja robilem.

Scorpion
Tak, mysle ze to dobry pomysl- na rozgrzewke przed każdym WODem na ciezarach będę robic kilka min.
+fajny wynik, bo Ty leciutki jestes. Na drugi raz sprobuj sobie z hantlami.

Martucca
Czesc, tak brzuchate.


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2012-05-09 14:03:43

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Sam myślę czy nie wrzucić biegu do treningu, przynajmniej raz w 8 dniowym cyklu treningowym. Fajna zupka, co tam nawrzucałeś i jak przyrządziłeś - byłbym wdzięczny gdybyś coś opowiedział ponieważ sam przymierzam się do rozpoczęcia konkretnej diety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Kamiru , mam pytanie odnośnie kółek z pierwszej strony.
Nagrzewałeś rurki w piekarniku, a potem studziłeś? Jesli tak to czego użyłeś żeby trzymały kształt ??

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2012-05-10 07:54:38

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzis dzien bez treningu. Bardzo przyjemne zakwasy w przecwiczonych wczoraj partiach. Mam najwieksza motywacje do treningow od kilku lat- az mi ciezko sie powstrzymac, zeby dzisiaj nie cwiczyc, ale znam swoj organizm i wiem, ze nie lubi byc zbyt czesto przetyrany, wiec musze czekac do jutra.

Miska calkiem fajnie idzie- na obiad wsunalem szynke wieprzowa ok 300-400g. Pozniej jeszcze jakies bialko i serek wiejski z bulka.


smougie
Zupa chili (mam tylko skladniki, nie pytaj mnie, jak sie to robi bo nie wiem :

Składniki:
• 1kg mieszanego miesa mielonego
• 2 puszki czerwonej fasoli
• puszka kukurydzy
• puszka pomidorów
• 2 papryki konserwowe
• 2cebule
• 5 ząbków czosnku
• 3 ogórki kiszone
• 30 dag pieczarek
• koncentrat pomidorowy
• łyżeczka tabasco
• 1,5 l buliony
• sól, pieprz, natka pietruszki, papryka ostra


Lejjla
tak, uzylem garnka.

BTW:
Ma ktos polecic jakies dobre bialko (jakas smaczna czekolada)- nie za geste, zeby latwo wchodzilo i nie zalegalo na zoladku?

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2012-05-10 17:56:07

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamiru

Składniki:
• 1kg mieszanego miesa mielonego
• 2 puszki czerwonej fasoli
• puszka kukurydzy
• puszka pomidorów
• 2 papryki konserwowe
• 2cebule
• 5 ząbków czosnku
• 3 ogórki kiszone
• 30 dag pieczarek
• koncentrat pomidorowy
• łyżeczka tabasco
• 1,5 l buliony
• sól, pieprz, natka pietruszki, papryka ostra




na ile tyle zupy starcza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik - wszystkiego po trochu - generalnie sciema treningowa %-)

Następny temat

PYTANIE

WHEY premium