SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Wczoraj wieczorem poszłło 150mg propa - mieszanka Daxa z Malayem. Nocka luz a dziś samopoczucie bez rozbicia grypopodobnego. W pośladzie lekki ból. To chyba będzie sposób na ten sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Sam spróbowałem tego propa i nie miałem żadnych dolegliwości. Radomski kolega właśnie się nim suplementuje i także nie zgłasza boleści poiniekcyjnych, czy stanów grypopodobnych. Każdy z nas jest inny.
1

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Propy i mixy tak mają, że dają o sobie znać bardziej lub mniej... wyjatek chyba tylko mix unigena na EO.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Ja właśnie nawet po omce prosto z apteki nie mogę chodzić :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Taki urok, nic sie nie poradzi, jedyne wyjscie spróbowac cos na EO.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
A ja waliłem po 3ml agovirynu i był luz,także rzeczywiście zależy od osoby i jej wrażliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dober Ty to serca nie masz, wiec o wrazliwosc Cie nie podejrzewam
T-Mix z DAX bardzo dobra pozycja, kompozycja 3 estrów prop, iso, enan wiśnienicie sprawdza się w charakterystyce masowej, polecam.

Zasadniczo moze i się powtórze, ale w testosterony DAX'a mozna wchodzic w ciemno, wszystko jest zgodne z etykietą i stęzenie na pewno blisko, albo moze i ponad deklarowane. Koleżka przeszedł z enana innego renomowanego ugl na DAX'a i mimo tej samej dawki, efekt na plus.

Dzakas, jak u Ciebie ten Enanik ?? cos poza szczekosciskiem zanotowałeś ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Marcel nie wiem o czym ty mowisz, ja bardzo uczuciowy facet jestem haha.
Kolega laduje gram enana Daxa tygodniowo od 2 mieś. poszło mu 7kg i zlapał zastój, dołożyl trena Daxa 50mg ed i po dwóch tygodniach plus 3kg, +10kg na płaskiej i lepsza jakość ale agresja nie do wytrzymania kompletny brak opanowania. Spóźniłem się do niego 10 minut, to tak darł mordę przez tel. na mnie, że musi czekać, że chyba cały telefon popluł hahakompletnie nie do życia haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tak mi jedna kelnerka z ldz mowila, co jej serce połamałeś
Kolega rekordzista na 20ml enan i 20ml propa, 1+1 co 3 dni - 14 kilo, efekt b. dobry wizualnie rownież, siłowo 25 albo 30 na płaskiej.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chyba miała znajomości za forum ta kelnerka bo aż bana wyłapał Obiecująco wypada ten DAX.

Aha, czy tym samym twarz owego testera przyjeła kształt idealnego okręgu?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-12-10 07:14:25

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium