SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Łdz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tren jest troche mętny, ale spełnia wszystkie atrybuty trenu, po iniekcji łapie dusznosc i kaszel gdy cześć soku dostanie sie do krwioobiegu. Znajomy bije 100mg/ed dzisiaj poszedł 4rta iniekcja, noc przespana do połowy, poza tym nie wiem czy to wina trenu ale nawiedzają go okrutne koszmary efekt dodatni wyczuwalny, ale jeszcze za wczesnie aby mówic o efektywnosci tego środka, za 2 tygodnie postaram się zdać sensowniejszą relację.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
bez obrazy, ale jak ktos bije 100mg/ed octanu trenbolonu jakiejs firmy to znaczy tylko o jednym stezenie jest bardzo dalekie od deklarowanego na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Marcel nawet po tescie enanie kaszel Cie zlapie jak w czasie sztrzalu troche soku dostanie sie do krwioobiegu,to nie jest wizytowka trenu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
jw procek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
abstrah**ac od tematu daxa , troche bredzicie panowie
mnie lapie tylko po trenie , po mecie inj podobne uczucie
wiec wiadomo ze nie trafialem na zyle nagle tylko na cyklach z trenem ace
moze zlapac dusznosc po wszytskim,ale sa to odosobnione przypadki,
przy trenach to norma i prawidlowosc znana od dawiem dawna, wiec nie probujcie robic rewolucji

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja troche trenu w zyciu wbilem i NIGDY nie mialem kaszlu, tylko raz mi sie zdarzylo przy npp, ale poleciala krew wiec poszlo w zyle troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Milczex ma rację.Ja również biłem kilka trenów w życiu i tylko po dwóch miałem napady kaszlu ale z całą pewnością te działały najlepiej. Kaszlu przy innych środkach nigdy nie odczułem, a trochę tego było.
Highprest ja znam osoby, które ładowały 1500mg omy tygodniowo i to też świadczy o tym, że oma z apteki była mocno zaniżona?
Uwierz mi ,że bardzo często wielu chłopaków popełnia błąd maksymalizacji dawek, gdy wcale to nie jest potrzebne.. nieraz widziałem już, jak małolaci na pierwszy cykl biorą 500mg-750mg test na week. Sam kiedyś tak robiłem, co jak się później okazało było idiotyzmem i brakiem cierpliwości..
Drugą stroną medalu jest fakt, że ktoś może być tak długo na cyklu, że potrzebuje wyższych dawek żeby go ruszyło lu po prostu jest już na takim poziomie zaawansowania jeśli chodzi o saa.
Najlepiej byłoby jak by kolega Marcela sam się wypowiedział na temat tego trenu czy działa ew. sajdy itd. ,bo sam mam dla siebie kilka tych butli.

Zmieniony przez - Dobermanos w dniu 2012-12-01 10:58:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Procek, owszem ale po testo kaszel jest do zniesienia, po trenie to się wręcz dusze - raz miałem taki atak 10cio minutowy, że całe zycie mi przed oczami staneło i w głowie mysle - to jednak jest juz koniec proponuje sobie wypuscic kapke trenu na jezyk i połknac i kapke testo, zrozumiesz jaka jest roznica miedzy tymi substancjami.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
kaszel czy jego brak nie jest żadnym wyznacznikiem dobrego trenu. Zresztą po trenie atoma też wszyscy na forum kiedyś mieli kaszel, a w realu nikt z znajomych nie miał, ciekawe dlaczego

ps. vast/brd nie pamiętam, jak był mętny to był chvjowy podobno, a daxa jest dobry

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-12-01 11:00:34

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium