SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Bo pomijając fakt, że boli to mam poczucie, że działa. Nie wspomnę tu o błędzie popełnionym że zakupiłem kilka flaszek nie testując wcześniej choć jednej. Ale zapewnienia dila mi wystarczyły, bo nigdy mnie nie zawiódł. Zobaczę jak będzie jak pomieszam ze schomikowanym Malayem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Krzykacz trza zmienić nazwę tematu na Wyciąg z Makreli Laboratories.
Panowie ja tam tego nie będę wąchał, do wąchania są inne towaryhaha ale jak kto lubi, to czemu nie?
Letoh Ty widze jesteś masochistą jak Ci nie służy, to bij tylko Malaya ew. inny lub przejdź na enana lub iso różnica prawie nie wyczuwalna.
Napisz tez czy ten propek poza tym działa jak należy czy też nie? Waga, siła,libido itd?
Szkoda się męczyć z takim saidami,ból jak ból ale najgorsza gorączka i nieprzespane noce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Wyprzedziłeś mnie chłopaku:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Let, do mieszania najlepiej wychodzi testolic 100mg/2ml.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Ale mam na składzie MT (1 op, więc 10 mieszanek zrobię) więc Testolic odpada. Może i bym zobaczył tego Testolica ale z ręki go nie mam a w necie to niewiadomo gdzie uderzyć, żeby nie wtopić.
Generalnie prop działa i tu nie mam zastrzeżeń. W 2 tygodnie poszło prawie 2,5kg do góry. Libido średnio bo npp Daxa 150mg eod leci. Enana biję także. Rozkręcam powoli prolkę. Na razie 100mg Pn/Czw.

Zmieniony przez - Letoh w dniu 2012-12-05 14:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
NPP jakie bijesz i jak długo, od początku z propem ??
Co do działania to nie mam wątpliwosci, koleżka bił 100mg propa + 250mg ena co 3 dni (wszystko DAX'a) no i efekt piorunujący... na ból się nie skarżył być moze dlatego, że mieszał wszystko w jednej pompce


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-12-05 14:35:45

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Npp Daxa, ale nie zawsze w jednej pompce, bo npp leci tylko pn, sr, pt, więc co drógi tydzień dni bicia się rozłażą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Nie możesz tak pozmieniać aby wszystko szlo w ednej pompce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Let, ja bym bił propa tak samo jak npp, czyli 150mg propa + 150mg npp w pon, sro, piatek.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Dokładnie. Mnie to by już dupa bolała od samej ilości zastrzyków.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium