SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Awax jakie dawki tego iso szly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcel nie znam Cie od wczoraj wiec moze i cos w tym jest - ze mowisz prawde ..
dajesz w tym momencie slowo a dla mnie to juz duzo

dobermanos nie wejde na cykl poki co bo wlasnie skonczylem

awax sadze ze jak koles jest czysty i da dobrego fronta to poczuje po tygodniu max dwoch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kaleson, nie wydaje mi się abyśmy ze sobą mieli kiedykolwiek więcej do czynienia, być może masz na myśli, że mnie kojarzysz. Chociaz zasadniczo ja zawsze jestem otwarty na NORMALNE nowe znajomości jeżeli chcesz poznać moja opinie pod która moge się podpisać rękoma i nogami, a nawet głową to proszę.

Testo Prop - działa b. dobrze, stezenie na pewno nie zanizone, zasadniczo nie boli - co jest rzadkoscia w przypadku propów ugl.
Testo Iso - działa, nie do konca znam ten estr i nie mam porownania, takze nie wypowiem się w jakim stopniu działa, ale na pewno daje się odczuć i jest to efekt pozytywny, nie boli w ogóle.
Testo Enan - działa b. dobrze, delikatnie przy wiecej niz 1ml, np 2ml w jedno miejsce czuc miejsce iniekcji, ale dupy nie urywa.
Testo Mix - niedawno rozpoczęty dlatego też wstrzymam się co do oceny, na pewno czuc propa i pozytywny efekt,co do bólu to troche bardziej boli od enana, pierwszego dnia po iniekcji, drugiego dnia juz duzo mniej.

Reasumując testosterony DAX'a warte są uwagi i takie moje małe wtrącenie, że mixa mozna by zrobic w całosci na EO jak unigen wtedy wyeliminowano by ten delikatny dyskomfort, ktory jest do przezycia.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Ale czasy;), wszyscy się tacy delikatni porobili, kiedyś nie było takiego narzekania na ból w iniekcjach. Pamiętam czasy IP, kiedy w ch** osób biło winko z tej firmy i na miejscu iniekcji rosły guzy, a ludzie i tak walili, bo nie bylo nic innego haha, cóż to były za hardkorowe czasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
Dobermanos 200mg ed2
co do bolu aktualnie lece mixa alphy i bardziej go czuje dzien dwa po iniekcij niz iso po ktorym nie bylo zadnego dyskomfortu

Zmieniony przez - awax w dniu 2012-11-18 07:53:27

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mixy czesto bolą, wyjątkiem jest chyba unigen, ktory w całosci jest na EO, a alpha awax na czym bazuje, nie wiem bo nigdy w łapach nie miałem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
oleje alphy maja specyficznie chemiczny zapachjak dla mnie

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
doberman ma w ch** racji, obecnie pojawi sie bol i goraczka i juz dany typ obsrany a jak dojdzie do tego guz i stan zapalny to "ola boga, co ja teraz zrobie? beda ciac dupe, przez 3 miechy 0 silki"

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-11-18 11:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Ta Bling kiedyś ,to nie było takiego p******enia. Nie było 10 underów tylko max 3 i trochę apteki. Waliło się ,to co było pod ręką hehe i ćwiczyło po piwnicach. Nie pamiętam żeby ktoś wtedy narzekał na ból po propie czy czymkolwiek, a nie wydaje mi się żeby undery wtedy były jakoś znacząco lepsze... Po prostu wiara była mniej rozpieszczona/wrażliwa..nikt nie było narzekania liczył sie efekt hehe:).
Sam pamiętam jak zaprawiłem sie winem z alchemii i miałem piękne guzy na udach, bolało jak sam sk***ysyn ale szedłem na mate i robiłem trening i tak przez trzy tygodnie. Bolało ale nie było mowy o przerwie, bo zaraz były zawody, to były czasy.
Niedługo to będą kombinować jak wbić bez igły, bo ukłucie boli i będą wcierać sobie towar w brzuch,nasi twardzi kulturyści.
Odbiegłem trochę od tematu ale trochę dla mnie to nie zrozumiałe ciągłe narzekanie na byle jaki dyskomfort po iniekcji. Nie mam tu na myśli tylko Daxa ale i inne firmy i ogólnie takie narzekanie na te bóle..Jak kogoś boli wszystko, to niech pomyśli jak wyglądało kiedś życie gdy nie było środków przeciwbólowych i ludzie dawali radę.
Mieli więcej charakteru i wytrwałości...Teraz tylko,żeby wbić,żeby nie bolało, najlepiej niech jeszcze samo pćwiczy i samo urośnie hehe jakoś ta ludzkość niewieścieje czy co...
Dobra kończę te wywody, bo się chyba rozpędziłem.

Zmieniony przez - Dobermanos w dniu 2012-11-18 13:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
no i antybiotyków kiedyś i elektryczności tez, a jeszcze wcześniej to dinozaury pop*****lały, a gdyby dalej się cofnąć to nic nie było....a tak serio to jak ktoś pisze, ze odczuwa dyskomfort po iniekcji to nie zawze oznacza ze narzeka tylko czesto poprostu relacjonuje, przekazuje informacje. Ja po wiekszosci srodkow oczuwam mnieszy/wiekszy dyskomfort i jak ktos pyta to mowie o tym, a narzekałem tylko 2 razy w zyciu - po suscie globala i mixie testu e phoenixa z trenem e cybera - wtedy bol byl taki ze przez 3 dni po iniekcji sie chodzic nie dało. Dosłownie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium