SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Potwierdzam, że występują ataki kaszlu, problemy ze sennością i uderzenia gorąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jaka daweczka leci kolego?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Dwóch moich kolegów jedzie 100mg e2d, zobaczymy co z tego będzie. Acha i jadą to solo ha ha chłopcy już mają po ruchaniu :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Biję tego propa. 100 mg mi dupe urywa. Zawsze jedna doba po strzale osłabienie i gorączka. Przedwczoraj 39 stopni. 2 godziny temu biłem i jak na razie dupsko tylko boli. Rzecz jasna się nie zniechęcę. Boli, gorączka itd ale to głównie dlatego że jestem na krótkie estry wrażliwy.
Npp czuć jak się rozkręca, małe wachania wzwodu się pojawiają. Ale już nie długo, Powoli podbijam ilość prolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Jak to bijesz? Wychodzi na to, że niektórych Dax boli, to chyba kwestia inwidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Letoh trenu koło 70mg ed
do tego prop i enan, też dax

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
Dobermanos
Jak to bijesz? Wychodzi na to, że niektórych Dax boli, to chyba kwestia inwidualna.


Nie, wychodzi tak jak było zawsze. Nie boli tych co żaden prop nie boli, a ogólnie prop bolesny jak każdy inny. Nie ma bezbolesnego propa PL ug, a jak jest to mogę adres podać i podeślesz, na 100% każdy będzie mnie bolał mimo dobrze wykonanej inj. Taki mam organizm. Chyba, że będzie sam olej Alpha/Testolic/Testovis/Farmak na ta chwilę wchodzą tylko bezboleśnie. Testovis/Farmak występują napady ciepła gorączka jak przy każdym PL ug. Alpha/Testolic/Balkan być może po nowym roku sprawdzę. Z opini znajomego który ma organizm podobny do mojego wynika, że alpha wchodzi bez żadnych saidów ale to sprawdzę na sobie jak przybiję więcej amp.

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Dobermanos, prop DAXa jest ok. Mnie boli bo jak kolega wcześniej napisał są osoby które zawsze będzie bolało. Najmniej mnie bolał Testolic, potem lekki dyskomfort po Malay T. Reszta boli. Dla przykładu, jak bardzo źle reaguję na krótkie estry (nie tylko UG)-> Omka prosto z apteki powodowała u mnie osłabienie i gorączkę. Byłem wtedy jeszcze na etapie bicia tylko w udo, więc po shocie ledwo chodziłem przez 3-4 dni, a wtedy kolejkny shot. To była męczarnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Ja raczej nie odczuwam dyskomfortu po żadnym środku (wyjątkiem było sławne winko IP:) ). Więc do najwrażliwszych, to się chyba nie zaliczam:) i całe szczęście. Akurat Daxa jeszcze nic nie brałem choć wątpię żeby był na tyle bolesny żebym ja go poczuł jakoś szczególnie.
Dax jest jednak dosyć popularny w moim mieście i potwierdzam opinie, co niektórych, że występują bolesności po iniekcji i stan podgorączkowy w pierwszym okresie po wbiciu, zwłaszcza po propie ale dział jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Jakie miasto?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium