SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nigdy sie nie bawilem w e3d. za duzo liczenia. e2d lub 2x week - pn-czw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
Też właśnie zawsze w taki sposób robiłem , jednak teraz sprawdzę czy będzie jakaś większa różnica przy e3d ;) Prop daxa działa wzorcowo , czas przetestować coś innego tejże firmy .

Zmieniony przez - kacnow w dniu 2013-04-16 11:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Działa to?














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Używałem Propa Daxa z inną etykietą i przy dawce 100mg e2d miałem norme testa przekroczoną dwukrotkie - według mnie słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
Co do propa z Dax jestem bardzo zadowolony , jednak pierwszy raz widzę flakon w nowym " design " . Jeśli w środku jest to samo co w starym to działa na pewno , jednak nie wiem czy to złudzenie wywołane słabą jakością zdjęcia ale czy w środku olej jest przezroczysty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
W skali 1-10 jego zólty kolor to 4+ a strzał 0 bólu poślad. Na drugi dzień tak samo 0 bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nic mi nie wiadomo aby DAX mial nowy desing, a to zdjecie co dales to bardzo slabej jakosci, ale kij wie... moze zmienili desing... testy byly do tej pory bardzo dobre z DAX, a jak aktualie to niech sie ci wypowiedza co biora

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-05-06 14:59:24

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Tak racja słaba jakość (robiłem butem) 4dzień i powiem że w 2-3dzień po szocie nie bolała du+a ale teraz czuję już poślad ale lekko lecz czuć a z strzałem tak jak mówiłem 0 bólu w trakcie. Działa już lekko na mnie ale niech ktoś napisze czy mocno zaniżony? Jadę 450mg week to myślę że nawet zaniżony nieco będzie robił swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Tylko ktoś mi napisze jak zbijać bicie serducha po 125-140 nawet 150 widziałem. czosnek, jemioła rano i wieczorem daje ale coś do tego jeszcze? Czy będę żyć na tym czosnku i jemiole? (:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak masz takie tętno spoczynkowe to bym dzwonił po pogotowie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium