SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84156

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 520
podróbki podróbek na rynku to czego się spodziewać ! ! ! 6 tyg na cyklu i nic. jaja jakieś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23390
A byłeś na badaniu testa? 30 zł szkoda na badanie i pewność co się bije?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
karamba cos mi tu nie pasuje nie broniac tej firmy bo na oczy nawet tego nie widzialem. piszesz tak:

https://www.sfd.pl/Świąd_całego_ciała_/_cykl_Prop+Wino-t925927.html

od 13 lutego do 8 marca masz nie cale 4 tygodnie. od 8 marca do dzis tez jest nie cale 4 tygodnie. wiec nie wiem jak te cykle robisz....

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Nawet jak enan nie dizała to nie powinnienś z tego tytulu chudnąć..
Albo slabo jesz albo jesteś przetrenowany albo coś kręcisz.
Wrzuć fotę tego enana może pojawiły sie wały i ktoś ccię zaprawił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tak, na 100% daxa waluja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To ja sie zaczynam bac, bo sobie odlozylem kilka flaszek enana, ciekawe czy moj diler jest autoryzowanym przedstawicielem, nie wiecie czy nie istnieje jakas strona internetowa, gdzie mozna wpisac jego pesel i sprawdzic autoryzacje ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23390
www.policja.pl tam na pewno pomogą. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dzieki, nie skorzystam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Karamba.. 4 posty na forum, wszystkie jadące po DAXie, bardzo wiarygodne to co piszesz

dwóch moich kumpli szykuje się na daxie do MP (nazwisk nie podam, bo mają sponsorów i by im to zaszkodziło) faktem jest, że robią życiówki, są zadowoleni wchooy, więc nie wierzę w to, że ten towar nie klepie. wolę słuchać opinii takich ludzi niż anonimowych hejterów na forum

..i też nie bronię daxa, co do trenu zgodzę się, że nie było takiego szybkiego yebniecia jak zwykle na acetacie, mogli dać z tym doopy... ale tren mnie robił, więc możliwe, że był tam tren-enan z jakiegoś powodu.. natomiast co do testosteronów to nie mam żadnych wątpliwości, że działają jak należy..

jeszcze na marginesie.. odnośnie wałków.. znałem kiedyś gościa co kapsle zdejmował i lał małolatom olej, potem znów ręcznie zaginał akurat tu nie chodzi o daxa, tylko atomica.. jak to wyszło na jaw to miał ciepło może macie takich dilów właśnie pozdro

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2013-04-03 19:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 520
Ciezka sprawa z tym daxem. Trzeba uwazac.
Podobno jakas ostatnia seria byla pomylona składowo.
Dla mnie dziwne po propie Dose szlo az cycki piekly,
Na daxie doslownie nic.
Mial ktos z tym stycznosc olej pachnie anyżkowo.
Co do mojego cyklu prop na rozruch i po 4 tyg. Enan 250 e5d 8 tyg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium