SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 275
bliski znajomy bije enana i chodzic nie moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
e-lite ciesz się, że nie mam Cie na długosci reki
Micz, prawda lezy po środku

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
bijac 200mg iso e2d poczucie tego w mniej niz tydzien, prosze Cie i jeszcze pisanie, ze dobrze dziala na kicka

ja bilem 250mg cypio e3d i tak jak napisal miczel, po 3-4 tyg dopiero poczulem jak zaczal dobrze dzialac. Po 2 tyg czulem natomiast jakies delikatne dzialanie.

iso jest naprawde tylko troche krotszym estrem od enana/cypio, nie robcie ludziom wody z mozgu.

generalanie ktos nie przemyslal strategii z tym iso, bo tak jak pisalem, przede wszystkim stezenie jest z dupy.

ale ester sam w sobie na pewno jest ciekawy i wart sprobowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ciekawe czy sie z tym nic nie dzieje przy wiekszym stezeniu, bo prop przy 100mg/ml juz stwarza problemy, wiec iso też moze nie miec racji bytu w stezeniach wiekszych niz 100mg... iso jest troche dłuzszy od propa i troche którszy od enana

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
raczej pomiedzy phenylpropem a enanem bo od propa to blizej mu do enana. mysle, ze 200mg/ml byloby optymalne.

jakby nie bylo, fajna inicjatywa z wypuszczeniem takiego estru, jak zycie zweryfikuje to, ze 100mg to malo, moze zrobia 200mg/ml o ile ester w ogole sie przyjme, a mysle ze tak.

osobiscie uwazam, ze moze byc najlepszym ze wszystkich estrow tescia do budowania dobrej masy przez dluzszy czas w odroznieniu od propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Masz racje

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Całe to iso wzbudza więcej konsternacji niż firma:). Ciekawe czy producent śledzi temat na forum i wyciągnie odpowiednie wnioski i doczekamy sie iso w stężeniu np 200mg?. Tylko wtedy pozostaje tamat ceny, bo wiadomo, że iso, to najdroższy ester i jezeli urosnie stężenie, to i cena pewnie podskoczy o jakieś 30-40% i będzie to jeden droższych środków przez co na pewno mniej będzie na iso chętnych.
Marcel może jakaś ankieta haha to i moze producent zrobi hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No pewnie cena 200mg/ml iso troche by odstraszyła... jakby kosztowało wiecej niz 250mg enana to wielu by sobie odpusciło i pewnie ten aspekt ekonomiczny spowodował stęzenie 100mg/ml.

Ankieta będzie: czy iso powinno być w stezeniu 100, 150 a moze 200mg/ml ?? producenta prosze o kontakt via priv. zrobie badania na opinii publicznej ale w zamian bedzie musiał polać soku

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
chemikiem nie jestem, ale niektóre estry nie mogą być robione w dużych stężeniach, bo urwą dupę ;) nie wiem od czego to zależy, na pewno od budowy estra i jego stabilności, a co się z tym wiąże ilości rozpuszczalnika. zwykle jest tak z krótkimi estrami, ale np cypionat jest dłuższy od enana a też bardzo niestabilny, stąd było na rynku parę takich kwiatków, że we flakonach cypionatu mieliśmy skrystalizowaną substancję.. a te które nie były skrystalizowane bolaly jak choooy przez ilość rozpuszczalnika..
nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.. w dziale pewnie nie ma nikogo mądrego po studiach chemicznych kto to wyjaśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Łoo k***a ale pomysł. Ty zrobisz ankietę, producent Ci poleje, a wszyscy co kupią iso będą mieli wliczone przez producenta w cenę soki dla Marcela haha.
Więc zróbmy najpierw ankietę kto chcę postawić Marcelowi soczki haha,a dopiero potem o iso:):):) hahah.
P.S. Zapomniałem dodać, że Marcel to straszny sterydziaż i dużo potrzebuje haha więc nas drogo to iso pewnie wyjdzie:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium