SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Slyszalem, ze to kwestia jakis dodatkow do prochu, ktorych nie powinno byc, stad metnosc, gdyz "dodatek/uzupelniacz" maci produkt, ale to tylko zasłyszana opinia, ktora moze ale nie musi byc prawda.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Dziś jeszcze poleciało 75mg. Za 2 dni polec 100mg. Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Najlepiej zapytaj dilera, jak cos niech Ci podmieni flaszki na te ciemniejsze

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Letoh ruszyło sie cos?

Zmieniony przez - jimmy87 w dniu 2013-01-27 14:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
Leci Prop i Npp , po flakonie moge polecić oby 2 produkty . Sucha masa na + waskularyzacja się polepszyła . Jeszcze po 2 flakony zostały , zobaczymy efekty końcowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2145
Prop działa wzorowo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Jak z kwestią bolesności przy stosowaniu npp? Pojawia się jakiś dyskomfort w miejscu wkłucia?

Zmieniony przez - _YEAH_ w dniu 2013-01-29 11:06:28

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
Leci razem z propkiem w jednej szprycy żadnego dyskmofortu podczas lub po iniekcji . Przedtem leciała susta z pmp i nie ma porówniania , co do bolesności dax to przy tym małe piwko , po tamtym specyfiku nie moglem spokojnie usiasc na pośladku przez 2 dni . A tu iniekcje częstsze i więcej substancji więc myślałem że będzie podobnie , ale jestem bardzo miło zaskoczony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
...a podejmiesz się jednego wkłucia więcej i ocenisz stan po wprowadzeniu samego npp?

Wiem, że prop z dax jest bezbolesny (sam go sprawdziłem), ale dumam nad dołożeniem npp i chciałbym podobnie nie czuć żadnych dyskomfortów.

Zmieniony przez - _YEAH_ w dniu 2013-01-29 15:51:58

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Enan bardzo dobry,masteron też ok.Mam lekkie obiekcje co do trenu,bo co prawda zauważyłem pewne sajdy,ale brakuje mi tej plastyki wyglądu,którą zwykle mi dawał.Bezbolesne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium