SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Procek ja to kiedys sam stwierdziłęm i podawałem swoje spekulacje co jest w czym itp. co nie zmienia faktu, że masz na pewno dużo racji patrząc na ogólny temat ugl przekrojowo.
Test acet atomica probówałem, na pewno działał inaczej niz prop bardziej subtelnie, idealnie by sie nadawał do oxy albo wina, w okresie docinki...



Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-10-27 14:27:09

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hehehe, juz widze jak oni tam sie bawia w jakies iso i inne kombinacje;) Normalny prop, moze w porywach z cypio i tyle. Komu by sie chcialo tam brandzlowac i ponosci koszta oraz ryzykowac brak zbytu:) Nie wierze w takie bajki:) A akurat estry maja najmniejsze znaczenie przy wycince czy masie:) Tu sie bardziej licza inne czynniki:)
No ale wystarczy dac inna nazwe na etykiecie i juz enan bedzie dla niektorych dzialal jak iso, a subtelna roznica bedzie odczuwalna:)
Nie wiem, pierwszy raz widze te firme, ale nei wierze w taki zabiegi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Propa i enana bije - działają b.dobrze, nie ma bólu po iniekcji, tak jak wspomniał Marcel

mix, tren i npp też ok - z opinii znajomych, sam nie biłem
ciekawy jestem primy i bolda

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
może i działa nie wiem jeszcze nie biłem,ale z wygladem mogli by sie postarac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ciekawe jestem primy - pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Phemome, a no komuś by sie chciało po to aby się wybić czyms na rynku ugl, gdzie 90% underów to jedno i to samo, tutaj aby czyms wejsc, trzeba zrobic wejscie smoka pewnie jak sie iso nie przyjmie to w nastepnym rzucie nie będzie...

Swoja droga to czekam kiedy polscy przedsiębiorcy ugl przestawia sie na komba, ktore juz zyskują sporo uznania za granicami typu tren acet + master + prop albo bold + test ew. deka + test, pewnie kwestia czasu...


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-10-27 18:27:29

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hehe, jak dla mnie to im sie moze chciec na etykiecie tylko zaistniec. Roznice omiedzy estrami sa czasami tak subtelne, ze bawic sie w cos takiego po prostu nie ma sensu:) Nawet jak checi sa.

Co do mixow to jak dla mnie bez sensu sa takie zabawy. Zawsze lepiej sobie smemu dozowac z 3 roznych srodkow idealne zestawy niz liczyc na mieszanki. Przynajmniej, o ile jestem pewien srodka, jestem tez pewien, ze nabierak dokladnie tyle mg kazdego z nich, ile potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Znajomy bije bolda i mowi,ze dziala jak nalezy.
Prop wbity i na drugi dzien fajka drapie sufit o ile obudzisz sie na plecach:):).
Co do oprawy to pewnie sie porawi ale chyba meritum to dzialanie, a nie wyglad sloikow:).Chyba,ze kolekcjonujecie sloiki:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sens mixy maja badzi nie maja zależy dla kogo, ale sporo osób mniej restrykcyjnie podchodzących do tematu wybierze takie własnie kombo, ktore wybierze z jednego flakonu.

Iso sam przetestuje po nowym roku to sie podziele opinia, wyczuwam roznice miedzy acetatem, propem, enanem i 4 mixami testo wiec coś wtrące osobistego na pewno do tematu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No takie mixy wychodza na pewno taniej;) Ale to tez o czyms swiadczy;)
Ja wole pewnie inwestowac we wszystko oddzielnie i miec spokojna glowe:)
Daj znac jak przetestujesz te suple;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium