SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAX Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 504
wyszła nowa szata DAXA. Propy, boldki, enany, susty na dniach, deki... Jak narazie wszystkie w nowej szacie prócz trenu z tego co sie orientuje. Można bić śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Dax ma nowy design ale resztki starych serii jeszcze krażą. W nowym designu jest prp, bold, dd, npp, enan, mix i susta postaram sie w tym tyg wrzucic foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
herman gdzies pisal ze w medycynie powyzej 100 zbijaja. ja jak wrzucam tren to przez pierwsze ok 2 tyg spoczynkowe mam 120 pizniej zaczyna spadac i stabilizuje sie na 80-90 czyli i tsk sporo wyzej niz normalnie.

jak chce zbijac jemiola i czosnkiem to moze o cisnienie chodzi bo jesli o tetno spoczynkowe to naprawde masakra

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-05-07 05:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To ja ostatnio mialem 70 cos i sobie mysle, ze duzo jak na sportowca

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak na sportowca sporo. jak na "pakera" bardzo dobrze

ja normalnie 65-75, przy trenie jak wyzej

generalnie herman mnie upokoil tym ze normalnie dopiero powyzej 100 zaczyna sie dzialac ;) a jak mamy przyczyne w pistaci np trenu to juz w ogole luz bo przycyna jest znana

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-05-07 15:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
jeśli chodzi o środki w tym nowym designie, to widziałem, że dodali cypionat testosteronu i mix z czterema estrami (skład taki jak oma/susta).. nie testowałem jeszcze więc nie wiem jak z działaniem... mam enana z tego nowego designu, to niedługo na niego przejdę, jeśli klepie jak ten stary to super
ziomek wali nowego propa, ale dopiero tydzień. jak do tej pory libido up i coś tam się rusza, na ocenę efektów jeszcze za wcześnie


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pudzian jak tam cypio phoenixa sie trzyma pod wzgledem efektywnosci i ewentualnej bolesnosci ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
cypio phoenixa? nie mam pojęcią
a DAXa też jeszcze nie próbowałem, miałem tylko w rękach, pewnie się znajdzie jakiś tester niedługo.. znając życie będę nim ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sorry mialem na mysli DAX'a na max'a

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
Mix z daxa naprawde świetny produkt , dużo lepiej dobrane proporcje niż w innych produktach tego typu ( chodzi o mixy testosteronów ) , w zeszłym roku próbowałem malaya suste ale naprawde nie ma porownania , przy dobrej diecie i aerobach 0 oblania a mięcho suche i twarde ;) Można bić śmiało nawet przy wycince :D

Zmieniony przez - kacnow w dniu 2013-05-11 19:10:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml czy ktos sie juz spotkal z takim mixem

Następny temat

Eutrig-HP - HCG

WHEY premium