SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Bruce Lee był najlepszy w swoim fachu?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez vtserafin za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie chciało mi się dalej szukać ,także zatrzymałem się na stronie 3, autor > grzbig2
Reszta o tyle co nie powiedziała może dosłownie ,że był słaby, to myśli ,że to był pionek ;] (nie wszyscy oczywiście). Dalej nie mam czasu ,żeby poszukać to co kiedyś czytałem ,ale kiedyś dam radę ^^
pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Usunięty przez vtserafin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
pudziany smieszni jestescie z tymi swoimi wypowiedziami. kto kogo rozwali. wezcie zalozcie swoj klub pod zlota ostryga i tam bedziecie miec swoj maly swiat pt. sterydy. bruce sie w grobie przewraca pewnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez vtserafin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
multilee nie masz wiedzy a się rzucasz jak ryba wyciągnięta z wody...
poczytaj troche o starożytnej Grecji,o tym co to był pankration,gdzie powstał,czym sie charakteryzował,jakie miał zasady itp.
Przestaniesz moze wtedy gadać herezje typu ze to dzięki Brucowi Lee mamy mma...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
kolejni emo wielbiciele
Poza tym, pankration swoją drogą, ale szukając bardziej współcześnie - nasze mma wzięło się z brazylijskiego vale tudo


Zmieniony przez - emceha w dniu 2008-01-26 01:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Multilee wydal głos:
g**** wiesz a sie wypowiadasz i jak widze przez forum jestes mocny w gębie

Gdybyś chciał sprawdzić czy w realu także jest mocny
po, sr, pt 19.30 Warszawa, ul Racławicka, KS Gwardia, sala judo

Herzlich Wilkommen


no i sie cholera napiąłęm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tak ****a,już sie rozpędziłem i jade do Warszawy żeby zobaczyc jakiegoś wychudziałego i zapyziałego siedemnastolatka oglądajacego po raz setny wejscie smoka i walącego gruche przed kompem na widok Bruce'a Lee...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Queblo, WTF?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrót Shoguna.

Następny temat

Pytanie

WHEY premium