SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót Shoguna.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Mauricio "Shogun" Rua pojawi się w oktagonie 19 kwietnia. Przeciwnik nie jest jeszcze znany, jednak Shogun już poważnie myśli o przygotowaniach. Ostatnio głośno było o odejściu Shoguna z Chute Boxe, na temat jego przyszłości chodziły różne plotki. Jednak sam Shogun twierdzi, że postanowił ostać w Curitiba, gdzie razem z bratem zakładają team UDL ( Universidade da Luta ). Team ma w zapleczu około 15 zawodników, trenerem muay thai jest Mauricio Veio, nadal nie wiadomo kto będzie odpowiedzialny za parter.
Shogun twierdzi, że wyleczył wszelkie kontuzje, czuje się świetnie, i postara się zatrzeć złe wspomnienie po ostatniej walce.
( na podstawie art. z graciemag.com )

Grappling Kraków, MMA Freefight

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobra informacja!
Mam cichą nadzieję, że Shogun powalczy jeszczze o pas LHW.
Jednakże widać, że zasady FC mu nie podchodzą, największa broń została mu zabrana [soccer kicki, oraz stompy]
Obędzie się trochę w octagonie, i powinno być po staremu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Ciekawe kogo dostanie - byc może Belforta który podobno ma tez walczyć na tej gali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9464
No tak tylko ze jezeli bez soccer kickow i stompow sobie nie radzi to znaczy ze jest ograniczonym fighterem. Absolutnie tez nie zrozumiale dla mnie bylo stawianie go przed mistrzem Quintonem w rankingach. Przez dlugi czas byl na pierwszym miejscu LHW a mistrz Jackson na drugim... Na szczescie to sie juz zmienilo. Osobiscie nie jestem sympatykiem tego fightera. W mojej opini o wiele lepszym i bardziej kompletnym jest Forrest Griffin co zreszta ostatni udowodnil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Super!!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Aresto powiedział:
Absolutnie tez nie zrozumiale dla mnie bylo stawianie go przed mistrzem Quintonem w rankingach.

W czasach, kiedy Shogun był stawiany przed QJ, zaliczył pod rząd wygrane z :
QJ właśnie, Mininogiem, Overeemem i Aroną.
W tym czasie Rampage zaliczyl dwie porażki z Silvą i jedną z Shogunem właśnie.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9464
mkimura- Quinton pokonal mistrza LHW UFC Chucka Liddela i pozniej mistrza MW PRIDE Dana Hendersona, w tym czasie byl stawiany na drugim miejscu za Shogunem. Mauricio Rua w okresie kiedy Quinton pokonywal obu mistrzow nie walczyl wcale...

Zmieniony przez - ARESTO w dniu 2008-01-18 00:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Nie wiem gdzie widziałeś te rankingi, ale były one faktycznie z kosmosu.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Panowie,obydowje macie racje tyle że mówicie po prostu o różnych odstępach czasowych.

Co do samego Shoguna...ja póki co jestem zawiedziony nim tak samo jak CroCopem. Przymierzany do szybkiego mistrzostwa,miał zdetronizować mistrza kim by on nie był(Chuck,Rampage wsystko jedno)przymierzany do walki nawet z samym Fiodorem...i co???I dał dupy.
Oczywiscie Forrest to bardzo dobry zawodnik,ale kto mu dawał wtedy jakieś szanse...

Miejmy nadzieje ze w następnej walce pójdzie mu lepiej,choc jak mam byc szczery chciałym żeby dostał kogoś z górnej półki co by sie okazało ile jest naprawde wart w UFC.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Oczywiscie Forrest to bardzo dobry zawodnik,ale kto mu dawał wtedy jakieś szanse... - Hamerykańce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9464
mkimuraGdzie widzialem rankingi? Np. na Sherdogu i wczesniej na MMAweekly. A z kosmosu to urwali sie ludzie ktorzy je ukladali
Wedlug Sherdoga Rampage JUZ po pokonaniu Hendersona pozostaje nadal na ddrugim miejscu. Ranking z 10.09.2007. Tutaj masz ten rank:http://www.sherdog.com/news/rankings.asp?n_id=8942&my_page=2
Mauricio zostaje zdjety z pierwszej pozycji dopiero gdy przegrywa z Forrestem.
Dlatego wyrazilem swoje zdziwienie. Czlowiek przychodzi do najwiekszej organizacji MMA demoluje tam mistrza LHW, nastepnie demoluje mistrza innej organizacji , co prawda MW ale mistrza, i jest na drugim miejscu w rankingu Top Ten za zawodnikiem ktory od wielu miesiecy nie walczyl...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Quinton 'Rampage' Jackson - Wywiadzik

Następny temat

Czy Bruce Lee był najlepszy w swoim fachu?

WHEY premium