SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Bruce Lee

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka, jestem nowy w te klocki. Daj mi ader lub tel. do sekcji w Warszawie Thai Boxing-u. Bardzo dziekuje. Bolo M.

bolom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta jestes z mojego rocznika:)

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze cienias, ale kto mi odpowie na pytanie ?

bolom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz sie zmierzyc pajacu skoro jestes z 2012 roku.:p

chociaz czemu nie z checia popatrze jak kogos wioza do szpitala.

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brucee lee opanuj sie troche bo gadasz czasami jak gowniarz.

A Jokerkiem sie nie przejmuj, niech wypisuje to co chce.

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoc to jest aktualnyt telefon: 503499158
Sam nie sprawdzalem.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
Gość ma rację bo Jocker sobie tutaj za dużo pozwala i to nie pierwszy raz

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Bruce pytanie dwu znaczne wiec z tego co "nauczylem sie" na Forum lej ich oby dwoch a pozniej dopiero pytaj kto mial jakie zamiary

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupelnij profil.

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*JOKER* ponoc chciales zgody ze wszystkimi...

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To moze jakies sparingi umowimy (rekawice, ochraniacze itp). Czasami leje sie z kolesiami na rekawice ale zazwyczaj malo jest chętnych albo im wystarczy raz na rok. Czy bylby ktos zainteresowany?
Trenuje krotko wiec jeszcze nie mam sparingow w klubie. Ale juz bym chcial troche sie postukac. A na ulicy roznie bywa.
Oczywiscie nie z jakims diabłem w parterze.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Pamietaj ze :

NIE TAKI DIABEL STRASZNY JAK GO MALAUJA :)

Pozdawiam wszystkie dialby straszne i mniej straszne :)

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kicboxing

Następny temat

powracam

WHEY premium