SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Bruce Lee był najlepszy w swoim fachu?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Chyba myslał, że to do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a to coś co napisał multilee to nie było do mnie???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
zachowujecie sie jak dzieci. mysle ze niech kazdy skupi sie na tym co potrafi a nie komentuje osiagniec innych bo to chyba nie polega na tym kto kogo rozpier... . pokazcie co wy potraficie bo to co bruce umial zaden z was napewno nie posiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
QUEBLO to była wypowiedź cynika do multilee.

Cynik nie wiedziałem że jesteśmy z tego samego klubu.

f***: To prawda, nie potrafie tak drzeć ryja jak on i wibrować pięścią.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-01-28 22:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a to wybaczcie,nie skumałem.
My ślałem że to coś co Cynik zacytował to była wypowiedż multilee do mnie i stąd mój odzew do multilee

w każym razie nie było to do Ciebie Cynik75

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
QUEBLO to nie było do Ciebie ! Nie lubie jak ktos komentuje moje wypowiedzi nie wiedzac o co chodzi tak jak Cynik75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a to przepraszam za poprzednią wypowiedż

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Bruce Lee byl mistrzem sztuk walki i aktorem, i dla 1 i dla 2 zajecia nie ma jednakowej skali czy miary, ktora zmierzy sie czy ktos byl najlepszy...
Fajny spam

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Bruce lee cały dzień poświęcał treningowi. Trenował po prostu wszystko. Myślę że za jego czasów nie było mu równych w MA. Moim zdaniem nie był mocny tylko na ekranie. Z wielu książek o nim które przeczytałem wynika że naprawdę był jednym z najlepszych fighterów wszech czasów. (szkoda tylko że nie z nim żadnych walk gdzie bije się naprawdę, np w formule mma chodź myślę że i tam dał by radę...)
-ALE TECHNIKĘ I SZYBKOŚĆ MIAŁ PO PROSTU COOL!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Myślę że za jego czasów nie było mu równych w MA. Moim zdaniem nie był mocny tylko na ekranie.

a po chwili:

(szkoda tylko że nie z nim żadnych walk gdzie bije się naprawdę,

skąd więc wniosek z pierwszego zacytowanego zdania Jakies nazwiska pokonanych, daty pojedynków, osiągnięcia przeciwników może znasz?

Zmieniony przez - emceha w dniu 2008-02-28 23:24:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrót Shoguna.

Następny temat

Pytanie

WHEY premium