SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Arsenal sie staral o Wright'a-Phillips'a, ale On wolal wiecej kasy niestety sezon nieudany

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Mam nadzieje ze te transfery zle wplyna na 'the blues '
niestety, ale wątpie
cos czuje, że transfer Shevchenki, Ballacka i tego młodego Mikela ( o którego strał sie Manchester) to strzał w dziesiątke.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Zapowiada sie interesujaco w nowym sezonie! Zakupili naprawde znakomitych pilkarzy i to byl strzal w dziesiatke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
passa Chelsea w lidze musi zostać przerwana

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Musi to na rusi
A tak serio to sie okaze juz niedlugo, co jak co ale kiedys to nastapi ale sadze ze jeszcze nieteraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Frank Lampard sensacyjnie wyjawił, że mógłby grać tylko dla Barcelony, o ile opuściłby Chelsea.

Angielski pomocnik przyjaźni się z mega-gwiazdą Barçy, Ronaldinho i hiszpański gigant może odgrywać wielką role w przyszłość 28-latka, o ile ten podejmie decyzję o szukaniu nowego wyzwania poza Stamford Bridge. Perspektywa odejścia Lamparda do Barçy wzrosła, po tym jak rozmawiał on z Ronaldinho po spotkaniu Ligi Mistrzów w ostatnim sezonie. Lampard, który ma aktualnie umowę z Chelsea do 2009 roku, wyjaśniał: "Po spotkaniu, Roni przyszedł do mnie i wymieniliśmy się uściskiem i koszulkami."

"Był to znak szacunku i przyjaźni. On był ciągle uśmiechnięty i zażartował, że któregoś dnia, możemy zagrać dla tego samego zespołu. Zastanawiałem się nad tym. Było sporo pogłosek o zainteresowaniu moją osobą Barçy i w wywiadach, Roni zawsze wyrażał się o mnie ciepło. Oprócz najlepszego piłkarza świata, dyrektorzy Barçy również byli do mnie przychylnie nastawieni. Barça była europejskim zespołem, który w dzieciństwie najbardziej mnie interesował ze względu na czasy Maradony, Romario i Ronaldo."

"Zawsze intrygował mnie ich stadion i pokochałem tamtejsze miasto, ponieważ odwiedzałem tam rodzinę mojej narzeczonej, Elen. Ludzie sugerowali, że to Elen trzyma mnie siłą w Chelsea. Ona jednak nigdy nie próbowała wpłynąć na mnie i jest szczęśliwa, że to kariera mnie niesie."

"Wielkim zaszczytem jest możliwość dołączenia do Barçy. Jeżeli kiedykolwiek miałbym ambicję gry za granicą, Barça byłaby jedynym klubem, do którego chciałbym trafić."

[źródło: newsoftheworld.co.uk]

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Chelsea duzo straci sprzedajac Lamparda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
chelsea straci barcelona zyska
nic w przyrodzie nie ginie

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
ja tam w sumie nie mam nic przeciwko bo nie lubie zarardzo angielskich zespolow no oprocz Arsenalu i Liverpoolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Lampard zostanei w Chelsea
nie ma sie co ludzić, ze odejdzie do Barcelony

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium