SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Chelsea znajdują się obecnie na zakręcie, a Valencia u siebie zawsze jest mocna.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Valencia chce się zrewanżować za odpadnięcie w poprzednim sezonie z LM po dramatycznym dwumeczu.

Chelsea ma swoje problemy, ale na pewno zmobilizuje dzisiaj wszystkie siły, bo w razie ewentualnej porażki, jej sytuacja w grupie stanie się trudna. Podobno nawet Terry zagra w specjalnej masce.

Mimo wszystko stawiam na Hiszpanów.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Valencia wydaję się faworytem tego meczu, Chelsea nie jest w dobrej dyspocyzycji, złe wyniki w lidze nie nastrajają do optymizmu, żaden wynik mnie w tym meczu nie zdziwi.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Jak już mówiłem Chelsea co najwyżej stać w tym meczu na remis

Właśnie przeczytałem na jednej z angielskich stron, że Chelsea w najbliższym czasie ma objąć Marcelo Lippi, a jego asystentem ma zostać Gianfranco Zola.

Wielki powrót Gianfranco się szykuje

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2007-10-03 18:09:21

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
Chelsea pokazała charakter na Mestalla

Chelsea Londyn pokonała 2:1 (1:1) Valencię w meczu grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nękana licznymi problemami, związanymi z odejściem z klubu Jose Mourinho, jedenastka "The Blues" objęła prowadzenie w grupie.

Po 9. minutach zapowiadało się na to, że przedmeczowe zapowiedzi się sprawdzą. Valencia atakowała, a okazji sam na sam z Petrem Cechem nie zmarnował David Villa.


W 21. minucie Chelsea niespodziewanie wyrównała. W pole karne wpadł Florent Malouda, a do zagranej wzdłuż linii bramkowej piłki dopadł Joe Cole i trafił z najbliższej odległości do siatki.

Na boisku nie działo się wiele, co wykorzystali Londyńczycy, obejmując prowadzenie. Didier Drogba wykorzystał świetne podanie Cole'a i było 2:1 dla "The Blues".

Valencia CF - Chelsea Londyn 1:2 (1:1)

Bramki: Villa (9.) - Cole (21.), Drogba (71.)

serwis sportowy - http://s24.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mowia szczerze to zwyciestwo Chelsea mnie mocno zaskoczylo

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Tak jak pisałem wcześniej, wszystko się w tym meczu mogło zdarzyć, i zdarzyło się Chelsea wygrała i nie jest to sensacja.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
wiadomo, ze to nie sensacja

ale patrzac na obecna forme obu druzyn to...
ten mecz na pewno duzo ludziom kupon splamil

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Ten Cate trenerem Chelsea

Henk Ten Cate nie jest już trenerem Ajaxu Amsterdam. Holender, któremu w tym sezonie nie szło w europejskich pucharach zatem zgodnie z przewidywaniami opuścił zespół wicemistrza holenderskiej Eredivisie. Mało kto się jednak spodziewał, że zatrudni go londyńska Chelsea.

Ajax poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej o rozstaniu ze wspomnianym szkoleniowcem, a także o tym, że Ten Cate zdecydował się na podjęcie pracy w ekipie The Blues. Okazuje się jednak, że nie będzie on sam prowadził triumfatora ostatniej edycji Pucharu Anglii.

Na ławce trenerskiej obok byłego już szkoleniowca drużyny z Amsterdamu Avrama Granta. Właśnie ta dwójka ma prowadzić Chelsea przynajmniej do końca bieżącego sezonu, choć niewykluczone, że ich współpraca potrwa dłużej.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Czyli w nagrodę za słabe wyniki z Ajaxem trafił do Chelsea.

Myślałem, że Abramowicz się bardziej postara.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium