SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Po zeszłym sezonie nie wyobrażałem sobie znowu aby CFC odpadła w 1/8, tak teraz nie wyobrażam sobie odpadnięcia z Benfica.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
tylko czy w nastepnym sezonie bedzie LM

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wygrają w tym sezonie LM i będzie


Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ja ciągle wierze

AV 2-4 Chelsea
Fernando strzelił gola

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2012-03-31 20:41:41

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
oj po takiej chelsea barca przejedzie jak walec, portugalczycy w 10 zamykali ich jak dzieci, Kalou troszke nieskuteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chelsea vs Benfica 2:1

Mecz przestrzelonych setek ze strony Chelsea, rażąca nieskuteczność graczy "The Blues", która o mały włos mogła kosztować odpadnięcie z LM. Na szczęście po kiepskim wolnym Aimara poszła kontra i skończyła się nerwówka. Jest awans, ale z taką skutecznością jak dziś, to ja nie widzę Chelsea w starciu z Barceloną. Napastnicy i pomocnicy na treningi strzeleckie przed pierwszym spotkaniem 1/2 LM.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mecz strasznie nudny nawet przysnelo mi sie na kilka minut
najbardziej podobala mi sie bramka Mejrelesza i uciszenie kiicow z Lizbony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523



Bye Bye Benfica

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-04-05 03:02:34

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Chelsea jest teraz cienka jak barszcz nie ma co się oszukiwać i ten awans do półfinału zawdzięcza tylko i wyłącznie olbrzymiemu szczęściu zarówno na boisku jak i w losowaniach. Benfica w całym 2 meczu była zespołem lepszym u siebie pechowo 1-0 przegrali na wyjeździe też niczym nie odstawali od chelsea mimo iż grali kupe czasu w 10. Niestety obawaim się że w takiej formie to Barca zje Chelsea na śniadanie w tym półfinale. Oj będzie Gran Derbi w tym roku w finale LM nie ma hooya we wsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ale Ramires też fajne pudło walnął Kalou też nie grzeszył skutecznością. Wydaje mi się że di matteo nie ma za bardzo czucia co do zmian.

Ale ja dalej wierze w tryumf

Kręci młynarz fletem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium