SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 237506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Carlo Ancelotti zapewnił dziennikarzy, że pomimo trzech dni do zamknięcia okna transferowego, Chelsea nie pozyska już żadnego nowego zawodnika. Zdaniem nowego szkoleniowca "The Blues", kadra jego zespołu jest już kompletna.

- Zostajemy z piłkarzami, których mamy. Nie potrzebujemy już żadnych transferów - zapowiedział włoski szkoleniowiec.

- Jak dotąd wszystko idzie po naszej myśli. Udanie rozpoczęliśmy sezon i z każdym spotkaniem czujemy się coraz pewniejsi. Sezon jest jednak bardzo długi i wyczerpujący. Na pewno nie zawsze będzie nam szło tak dobrze jak teraz - ostrzegł Ancelotti.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Szkoda że nie udalo się wyciągnąć Aguero

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Adrian Mutu, ukarany za naruszenie kontraktu z Chelsea Londyn, musi zapłacić Londyńczykom ponad 17 milionów euro! Zawodnik nie posiada takiej kwoty i jego kariera stoi pod znakiem zapytania.

- Nie mam 17 milionów i szczerze wierzę, że tylko czterech-pięciu zawodników na świecie posiada taką sumę. Każda pomoc jest dla mnie niezbędna, ale nie zamierzam robić zbiórek pieniędzy. Nawet przeciwko Palermo fani okazali mi swe wsparcie. Nie jestem sam w tej walce.

Kara na reprezentanta Rumunii została nałożona za naruszenie kontraktu z londyńskim klubem po tym, jak w 2004 roku testy wykazały, że zażywał narkotyki. Mutu odwołał się od tej kary do Sportowego Sądu Arbitrażowego w Lozannie. Na mocy decyzji sądu, Mutu będzie musiał zapłacić angielskiemu klubowi dokładnie 17,173,990 euro.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-09-03 03:21:12

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) ukarała Chelsea Londyn zakazem pozyskiwania nowych zawodników w następnych dwóch oknach transferowych. Powodem jest naruszenie przepisów.

Sprawa dotyczy przejścia francuskiego zawodnika Gaela Kakuty z RC Lens do Chelsea Londyn. Angielski klub miał namawiać zawodnika do zerwania kontraktu z Lens i przejścia do Chelsea. Sprawę do FIFA przekazali przedstawiciele RC Lens.

Na zawodnika nałożony został natomiast zakaz występów w oficjalnych spotkaniach przez cztery miesiące.

Chelsea będzie musiała również zapłacić Lens wynagrodzenie w wysokości 130 tysięcy euro.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Ciekaw jestem, czy Chelsea będzie się odwoływać od tej kary

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
doyebali im jedno ?ok ale az dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
przykro mi, naprawdę.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja tam fanem Chelsea nie jestem,ale to i tak duzo,zreszta i tak sie odwołaja bankowo i zmniejszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Skrzydłowy Chelsea Florent Malouda zapewnił, że dobrze czuje się w obecnym klubie i przekłada się to na jego grę. 29-letni reprezentant Francji po ubiegłorocznych problemach z selekcjonerem Raymondem Domenech, ma teraz pewne miejsce w składzie "Les Bleus".

Malouda, który niedawno przedłużył kontrakt, ma nadzieję, że odegra ważną rolę w najbliższych spotkaniach z Rumunią i Serbią w ramach eliminacji MŚ 2010.

- Jestem zadowolony, że gram na poziomie, który jest dla mnie odpowiedni, więc czuję się dobrze. Jeśli jestem tutaj, to dlatego, że mam do odegrania swoją rolę. Moje występy są doceniane i to mnie cieszy. Nie jestem brzydkim kaczątkiem. Kiedy gram, to jest wrażenie, że nie ma innych opcji, chociaż liczby pokazują co innego. Jestem dumny z tego co robię z Chelsea - powiedział Malouda gazecie "L'Equipe".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Były menedżer RC Lens, Francis Collado opowiedział angielskiej prasie o skandalu z Chelsea Londyn w roli głównej.

"The Blues" zostali ukarani przez FIFA zakazem przeprowadzania transferów do 2011 roku i karą pieniężną wysokości 130 tysięcy euro za nakłanianie do transferu młodego zawodnika RC Lens, Gaela Kakuty. Zachowanie włodarzy Chelsea doprowadziło do zerwania ważnego kontraktu przez piłkarza.

Collado, który zrezygnował z pracy w Lens 10 miesięcy temu, powiedział: - Ostrzegałem ich, co się stanie, ale oni nie chcieli słuchać. Ludzie myślą, że jeśli wielkie kluby, takie jak Milan, Real Madryt czy Chelsea robią takie rzeczy, to nic się nie stanie. Tymczasem to nieprawda. Spotkałem się z dyrektorem wykonawczym "The Blues", Peterem Kenyonem i dyrektorem ds. szkolenia młodzieży, Frankiem Arnesenem dwa lata temu. Wówczas usłyszałem, że Kakuta to prawdziwy talent i złożono mi propozycję transferu, Kiedy się nie zgodziłem, usłyszałem: "Zamknij się i weź pieniądze". Powiedziałem: "Uważajcie panowie, gracie nieczysto na swoje ryzyko".

Francuski klub nazwał Chelsea "złodziejami". Anglicy bronią się, tłumacząc, że Kakuta nie miał podpisanego profesjonalnej umowy, tylko kontrakt przygotowujący go do gry w pierwszym zespole.

Prezydent Lens, Didier Roudet powiedział, że kara nałożona przez FIFA jest adekwatna do popełnionego przestępstwa. - Poza tym Chelsea oferowała pieniądze nawet rodzinie piłkarza, byle tylko podpisał z nimi kontrakt. To niedopuszczalne - stwierdził.

Chelsea nie skomentowała rewelacji Collado.

Anglicy zamierzają się odwoływać od decyzji FIFA i złożyli apelację. Jeśli zostanie ona odrzucona, skierują sprawę do Sądu Arbitrażowego w Lozannie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

forma lato