SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 237512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Kilka dni dłużej tam trwa okienko

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a we Francji kończy się dzisiaj ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9088
Ja bym się nie martwił o to że nie kupiliśmy Hulka lecz że odszedł Meireles. Gramy 2 defensywnymi pomocnikami Mikel-Lampard. Lampard ma już 34lata i nie da rady grać meczy co 3-4 dni (liga, puchar Anglii, lm). A jeżeli Mikel złapie kontuzje to może być niewesoło. Moim zdaniem Romeu to jeszcze nie jest ten poziom. Widziałem w zeszłym sezonie parę meczy w jego wykonaniu i muszę stwierdzić że grał piach. Pozostaje jeszcze Ramires który również może grać jako DP jednak RdM wystawia go często na skrzydle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ramires na skrzydle to dla mnie marnotrawstwo jego walorów.

Malouda odsunięty od treningów 1 zespołu.
Trochę to chamskie i jakieś kwasy w zespole mogą przez to być.

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2012-09-05 15:43:30

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Wg. Teraz po odlocie Meirelesa do Turcji 1 skład powinien wyglądać tak.

Cech
Ivanović-Terry-Luiz-Cahill

Ramires-Lampard

Hazard( Marin)-Oscar-Mata(Moses)

Torres ( Sturridge)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ale Cahill na lewej obronie to jakiś żarcik :D Tam tylko Cole lub Bertrand. Ja liczę tylko, że będzie odpowiednia rotacja w składzie z szansą dla młodych graczy, nie tylko tych nowych zakupionych.
Kakuta na wypożyczeniu w Vitese, szkoda jakby go zmarnowali, po meczu z Apoelem wszyscy się zachwycali nim, a teraz o nim cicho.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9088
Moim zdaniem troszkę śmieszny skład. Ja bym to zestawił tak:
Cech
Ivanovic - Cahill - Terry - Cole
Lampard - Mikel
Moses - Hazard - Mata
Torres

Cech chyba nie ma sensu nic więcej pisać. Prawa strona na chwilę obecną Iva chociaż często włącza się do akcji ofensywnych i pozostaje luka w obronie. Jestem bardzo ciekawy jak się sprawdzi na tej pozycji nowy nabytek Azpiulicueta szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem żadnego meczu w wykonaniu tego zawodnika. Stoperzy Cahill-Terry chyba najlepsze zestawienie. Luiz popełnia dużo prostych błędów. Dwaj defensywni Mikel i Frank po prostu nie mamy kim grać na tej pozycji. Durna decyzja zarządu o sprzedaży Meirelesa. Przód Hazard i Mata chyba nie ma sensu komentować. Natomiast trzecim zawodnikiem ofensywnym powinien być Moses widziałem jego mecze w Wigan gość jest bdb. Co do Oscara to nie rozumiem po co było płacić za niego bodajże 40mln euro gość nie jest tego wart, przynajmniej w dotychczasowych meczach nic nie pokazał. Mam nadzieję że się mylę i że w końcu Oscar zacznie grać w miarę oczekiwań. Jeszcze jestem ciekaw co pokaże Marin bo nie widziałem również żadnego spotkania tego zawodnika. Co do Torresa to spadła na niego fala krytyki po meczu o superpuchar. Nie jestem fanem tego zawodnika ale po pierwszych 3 meczach ligowych kibice nosili go na rękach a później jeździli po nim jak po psie. Cała drużyna zagrała gów.. tak więc nie ma co winić Torresa.

Wiadomo sezon jest długi i na pewno potrzebne będzie odpowiednie bilansowanie składem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
QPR 0-0 Chelsea
Szkoda punktów ale patrząc po składzie QPR to nie powinno być źle, chociaż takie drużyny CFC powinno połykać.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chelsea vs Juve 2:2

Dobry mecz, szkoda że nie wygrany przez "The Blues", ale za frajerstwo się płaci.
Hazard niczym szczególnym się nie popisał, póki co zawodzi. Za to Oscar dziś bohaterem byłby gdyby Chelsea wygrała, drugi gol to stadiony świata.
Mata przysępił niepotrzebnie w drugiej połowie, a mógł podać do Torresa.
Mikel - zaje_iście wyprowadził piłkę, głupia strata i Cech został ośmieszony.
Patrząc na końcówkę spotkania nie ma co płakać, Juve mogło zabrać do Turynu komplet punktów.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2012-09-19 23:40:20

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
mecz super, szczegolnie w pierwszej polowie

Hazard polki co zawodzi ? ogladales mecze w PL ? najlepszy zawodnik Chelsea

2 bramka Oscara przepiekna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

forma lato