SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Chyba Roman go zwolni. Za długo już czeka na puchar mistrzów. Ja obstawiam, że teraz przyjdzie Hiddink.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
bodymaker te byly dobre
ale mi najbardziej sie podobało:

Bo nam strzelac nie kazano:D
i
BO gMOCH ZLE mU ROZRYSOWAL CO I JAK


Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-05-02 13:01:39

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
bo Pomost był za wysoko i pięciu zbrojnych smołą zalanych.




dobre te komentarze

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
nie przesadzajcie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Nad Michaelem Ballackiem, pomocnikiem Chelsea Londyn i reprezentacji Niemiec, zbierają się czarne chmury. "The Blues" w ciągu zaledwie kilku dni straciło szanse na mistrzostwo Anglii i na triumf w Lidze Mistrzów. Rozsierdzony szkoleniowiec Jose Mourinho szuka w tej sytuacji winnych.
Wybór padł na Niemca, który nagle zdecydował się na przeprowadzenie operacji stawu skokowego, osłabiając zespół w decydujących meczach Premiership, a także w półfinale z Liverpoolem.

Portugalczyk stwierdził, że operacja w tak ważnym momencie momencie dla drużyny nie była konieczna i nosi się z zamiarem wyrzucenia go z drużyny. Innego zdania są niemieccy lekarze, którzy są zdania, że gdyby nie została ona przeprowadzona natychmiast, wówczas mogłoby to oznaczać koniec kariery dla Ballacka.

źródło: Onet

Mourinho dał by już spokój nie potrafi się pogodzić z przegraną, szuka winy w zawodnikach, a powinien zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-05-09 18:44:07

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Już wspominałem tu sezon, w którym Leverkusen walczyło o trzy korony i nie zdobyło żadnej. Zawodnikiem tego klubu był wtedy Ballack. Nic dziwnego, że nie chciał przeżywać tego ponownie.

A całkiem poważnie, to raczej Mourinho wyleci z Chelsea.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
też mi się wydaje że Mourinho pożegna się z Chelsea

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ale kto go ma zastąpić ? Mourinho jest przecież wielkim trenerem.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pisalo ze Abramowicz ma dac mu szanse i ma dalej trenowac

osobiscie zostawilbym Mourinho ma 'troche' niewyparzona gebe ale jest to trener z najwyzszej polki i co wazne ma poparcie u zawodnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
mnie los Chelsea jest zupełnie obojętny, mi to lotto kto ich trenuje, jak przegrywają to wkurzam tym kolegę, (on kibicuje Chelsea), myślę jednak że Mourinho zostanie w Chelsea, niech sobie grają byle by nie zdobywali mistrzostwa i LM.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium