SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Szkoda mi Ballacka ale ciesze sie ze Scheva sie wszczelil i mysle ze ten sezon bedzie udany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
1 bramka jeszcze nie swiadczy czy Jego sezon w premiership bedzie obfity w bramki

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Moze i racja, ale wiesz jak to sie mowi najgorzej to jest sie wszczelic, jemu sie juz udalo i jestem dobrej mysli

Trener angielskiego klubu piłkarskiego Chelsea Jose Mourinho uważa, że obrona tytułu mistrza Anglii ma dla fanów londyńskiego klubu najwyższą wartość, większą niż inne trofea, ze zwycięstwem w Lidze Mistrzów włącznie.

Pogląd ten wyraził Mourinho w wywiadzie opublikowanym w piątek w swej ojczystej Portugalii. "Znając mentalność Anglików uważam, że liga jest dla nich ważniejsza niż wszystko inne. Musimy ją wygrać" - powiedział Mourinho w wywiadzie dla gazety "Publico".

Rozpoczynające się w sobotę rozgrywki Premier League (Chelsea gra w niedzielę Manchesterem City) mają być dla Chelsea batalią o trzeci z kolei tytuł mistrza Anglii.

Trener Mourinho jest pewny walorów swych graczy, ale zdaje sobie też sprawę z niedostatków linii obrony, którą ma nadzieję wzmocnić lewym obrońca Arsenalu Ashleyem Cole'm. "Złożyliśmy Arsenalowi ofertę, a Arsenal przedstawił swoją. W tej chwili nie mogę powiedzieć, że negocjacje są zakończone" - powiedział Mourinho. Dodał, że oczekuje przedłożenia ostatecznej propozycji Arsenalu przed 31 sierpnia, terminem kończącym czas transferów.

Zapytany, czy zamierza opuścić Premier League odpowiedział, że jeszcze nie wie, czy dotrwa do końca kontraktu, tj. do 2010 roku. "Pierwszy raz trwam w klubie trzy lata. I jeśli pozostaję tu, to dlatego, że to lubię i chcę kontynuować moją pracę" - zakończył Mourinho.



Zmieniony przez - carire w dniu 2006-08-18 20:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Chelsea Londyn pozyskała w sobotę obrońcę Hamburgera SV i reprezentacji Holandii Khalida Boulahrouza - poinformował niemiecki klub.


onet.pl

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
no to Cole'a sobie chyba odpuscili

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Narazie chyba tak, ale kto wie...
Wszystko jest mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a ja mysle ze nie odpuscili i ze przejdzie w tym sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Chelsea Londyn w swoim inauguracyjnym meczu sezonu Premier League z Manchester'em City wygrała 3-0.
Bramki zdobyli: Terry, Lampard, Drogba
widać, ze Chelsea też nie odpsuszcza i walka o mistrza zapowiada sie ciekawiej niż w poprzednim sezonie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
A dlaczego miala by odpuszczac od poczatku dop konca trzeba grac dobrze zeby cos w lidze ugra..

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium