SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Czasami zachowywał sie jak pajac
ale nie mozna negowac jego pracy jaką włożył w "The Blues"
zrobił duzo dla tego klubu

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
Rezygnacja Mourinho jest zaskoczeniem, ale nie było tajemnicą, że jego pozycja w klubie słabła już od dłuższego czasu.
W 2004 roku, opromieniony sławą po wygraniu z FC Porto Ligi Mistrzów, portugalski szkoleniowiec rozpoczął pracę w Chelsea, z której miał uczynić najlepszy klub na świecie. Właściciel klubu, Roman Abramowicz nie szczędził przy tym grosza i na Stamford Brigde trafiali wszyscy piłkarze jakich tylko zażyczył sobie Mourinho.

więcej -> http://s24.pl/szok_mourinho_odchodzi_z_chelsea-s36364.html 

serwis sportowy - http://s24.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
koniec przygody z Chelsea Mourinho
sezon temu juz była o tym mowa
zobaczymy czy te spekulacje to prawda

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Avram Grant i były asystent trenera Jose Mourinho - Steve Clarke poprowadzą piłkarzy londyńskiego Chelsea w najbliższych meczach - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Nie podano na jaki okres został podpisany kontrakt z nowymi szkoleniowcami zespołu.

Portugalczyk Jose Mourinho rozwiązał kontrakt z czołowym angielskim klubem za porozumieniem stron.
Pod wodzą Mourinho Chelsea zdobyła dwa tytuły mistrza kraju, ale w poprzednim sezonie musiała uznać wyższość Manchesteru United. Natomiast w półfinale Ligi Mistrzów przegrała z innym zespołem Premier League - Liverpoolem.

Prowadzona przez Portugalczyka stołeczna drużyna nie najlepiej rozpoczęła nowe rozgrywki. W lidze angielskiej, po sześciu kolejkach, zajmuje piąte miejsce, a na inaugurację Champions League zremisowała z norweskim Rosenborgiem Trondheim 1:1.

51-letni Avram Grant był ostatnio dyrektorem sportowym Chelsea, w przeszłości był selekcjonerem reprezentacji Izraela.

Źródło: onet


Nie lubię Mourinho, więc nie będę go tu żałował. I tak za chwilę się odnajdzie w jakimś innym klubie, typu Inter albo Barcelona.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
To mnie zaskoczyło . Nie spodziewałem się...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mnie tez zaskoczylo i to bardzo

i powiem szczerze ze uwazam Mourinho za jednego z najlepszych trenerow w aktualnej scislej czolowce

i dla Chelsea bledem bylo to zwolnienie a jeszcze wczesniej narzucanie trenerowi zawodnikow Ballack czy Szeva

akurat za to cenilem w pierwszych dwoch sezonach Mourinho ze kupywal dobry zawodnikow jak Drogbra, Robben, Essien i oni dopiero w klubie stali sie wielkimi gwiazdami

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-09-20 13:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja też bardzo szanuję Mourinho. Poza tym w Anglii kibicuję właśnie The Blues. To jest wielki błąd zarządu moim zdaniem. Nowemu trenerowi będzie ciężko okiełznać te gwiazdy. Mourinho się to udawało. SZOK

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Ciekawe gdzie teraz pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Didier Deschamps podobno jest jednym z kandydatow na stanowisko po Mourinho

choc to dosc mlody trener to byl w finale LM z AS Monaco czy awansowal z JUve do Seria A (choc to zadne osiagniecie w sumie)

jakos nie jestem do niego przekoany

jako pilkarza go lubilem jako trener jak narazi emnie nie przekonuje

moze Mourinho zostanie trenerem Barcelony jesli dalej bedzie cieniowac tak w lidze


Ciekawe gdzie teraz pójdzie
tego typu trener nie bedzie mial problemow znalesc prace teraz wielkie zespoly wiedza ze jest wielkiej klasy trener wolny , nie zdziwilby sie jakby znalazal sie w Interze

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-09-20 14:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wątpię, żeby Mourinho wziął Barcę. Może Werder Brema ? Też za wesoło w lidze im nie idzie. Albo VFB Stuttgart.

A co do Deschampsa to jako trener mi nie odpowiada. Najlepiej niech do Chelsea przyjdzie del Bosque

HALA MADRID !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium