SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
ta sytuacja moze pogorszyc lekko sytuacje Rijkaard'a
bo wiedza ze maja wybor znakomitego trenera

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
Romanie, czy Ci nie żal?

Podczas spotkania Chelsea-Rosenborg realizatorzy raz po raz raczyli nas widokiem niezbyt urodziwego Rosjanina pochodzenia żydowskiego. Czy urodziwy, czy też nie - to akurat mało istotne. Też by mi się golić nie chciało na jego miejscu.

Nieważne. Bohater mojej opowieści bynajmniej nie przejmował się, że drużyna, w którą każdego dnia pompuje miliony funtów nie może sobie poradzić z outsiderami Champions League. Wręcz przeciwnie, dowcipkował i zabawiał swoją nową miłość. W marcu się rozwiódł ze stewardessą, z którą ma piątkę dzieciaków, to harcować można do woli. Czemu się cieszył, wiemy już chyba wszyscy. Ciężko stwierdzić, czy Roman wie, że strzelił sobie "samobója".

Mourinho można lubić lub nie. Można mówić, że jest pyszałkiem, ale nie można zaprzeczyć, że jest w trójce najlepszych trenerów świata, jeśli nie numerem 1. W erze niebotycznych transferów potrafił doprowadzić stosunkowo niebogate FC Porto na sam szczyt. Czy w Chelsea mu się powiodło? Według mnie tak, mimo że po najważniejsze trofeum sięgnąć się nie udało.

więcej -> http://s24.pl/romanie_czy_ci_nie_zal-s36401.html 

serwis sportowy - http://s24.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
Mourinho wróci do Chelsea?!

Fani Chelsea są wściekli z powodu odejścia z klubu portugalskiego menedżera Jose Mourinho. Domagają się powrotu kontrowersyjnego szkoleniowca na Stamford Bridge, a także zwolnienia dyrektora wykonawczego Petera Kenyona.

Fani zapowiedzieli protesty pod stadionem. Także doping podczas meczów ma być skierowany przeciwko polityce klubu. Ograniczony ma doping dla samych piłkarzy. Na wsparcie może natomiast liczyć Jose Mourinho, bez którego kibice nie wyobrażają sobie dalszego funkcjonowania wicemistrzów Anglii.

Na forach internetowych i w licznych listach do różnych redakcji fani "The Blues" wyrażają swoje niezadowolenie z "kierunku w jakim zmierza Chelsea". Ostatnimi słabszymi wynikami obarczają dyrektora Petera Kenyona. Kibice uważają, że omamił właściciela klubu Romana Abramowicza i realizuje wizję Chelsea, która nie sprawdza się. Tego typu teorie spiskowe mają swoje potwierdzenie wśród osób związanych ze środowiskiem piłkarskim.

Swego czasu Kenyon był związany z Manchesterem United. Na Old Trafford traktują go jak zdrajcę. - To nie tak. Peter ma po prostu niesamowitą rządzę władzy. W Manchesterze zaczynał mieć ją ograniczoną, w Chelsea znacznie większą. Dodatkowo olbrzymie pieniądze rosyjskiego właściciela były niesamowitym argumentem za podjęciem pracy na Stamford Bridge. Chelsea, Manchester... niektórzy wierzą, że to więcej niż klub, założą koszulki tylko jednego z klubów, dla niektórych jest to tylko miejsce pracy - mówił kiedyś dyplomatycznie menedżer MU, Alex Ferguson.

więcej -> http://s24.pl/mourinho_wroci_do_chelsea-s36403.html 

serwis sportowy - http://s24.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Czytałem też dzisiaj, że podobno federacja Portugalii zwróciła się do Mourinho czy nie chciałby poprowadzić reprezentacji w końcówce eliminacji Mistrzostw Europy. Jest to o tyle prawdopodobne, że Scolari jest zawieszony na cztery mecze za swoje wyczyny bokserskie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
onet.pl

Chelsea może czekać poważna bitwa o zatrzymanie czołowych graczy, po tym jak z klubem rozstał się Jose Mourinho. Odejście filarów zespołu może mieć katastrofalne skutki dla klubu.
- To bardzo smutny dzień dla mnie i dla zespołu. Miałem ofertę z Realu Madryt, ale zostałem w Chelsea, bo był tutaj Mourinho &#8211; powiedział Ricardo Carvalho.

- Zdecydowałem się na Chelsea już po pierwszym spotkaniu z Mourinho &#8211; dodał Florent Malouda.
Media donoszą, że sfrustrowany i zasmucony po odejściu Portugalczyka jest czołowy napastnik Chelsea Didier Drogba. Z chęcią w swoich szeregach napastnika Wybrzeża Kości Słoniowej widziałby Milan.

Z zespołem z Londynu mogą się rozstać także piłkarze sprowadzeni za kadencji Mourinho: Michael Essien i Paulo Ferreira. Jednak największym ciosem dla Chelsea może być odejście reprezentanta Anglii Franka Lamparda, który był jednym z najbardziej zaufanych ludzi charyzmatycznego trenera.


hm... z gór w doliny spadną

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-09-21 13:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Nie sądzę ... bo jest Abramowicz .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
murinho pewnie wroci, abramek da mu "pare złotych" wiecej i go skusi pewnie z przeprosinami - oczywiscie jesli pilkarze zagroża odejsciem i fani beda protestowac. bo jesli sa to puste slowa to moze byc kiepsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Nawet gdy odejdzie Mourinho to Chelsea nadal będzie znaczacą siła w Premiership jak i LM . Abramowicz już o to zadba .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dobrze, ale mi chodiz ze jesli zawodnicy nie rzucają slow na wiatr i przy najblizszym okienku transferowym przejdą do innych klubow ktore maja na nich chrapkę, bo jednak wielu mowilo ze sa tu bo jest mourinho. wtedy - kto wie.jesli nie no to wiadomo- trener nie gra na boisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Mourinho miał dobry kontakt z zawodnikami, to jest człowiek z wielką osobowością i charyzmą.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LM 05/06 Najlepsza ofensywa

Następny temat

Chcesz grac w IV lidze??

WHEY premium