SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
DANE PODSTAWOWE

NICK: Carrramba
WIEK: 25
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 6 miesięcy
Mój wcześniejszy dziennik: https://www.sfd.pl/Dziennik_konkursowy/Carramba/Podsumowanie_str.52-t1046920.html

PARAMTERY OBWODÓW

WAGA CIAŁA: 61
WZROST: 167
OBWÓD RAMIENIA: 27
OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: 54
OBWÓD BIODER: 93,5
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74
OBWÓD TALI: 66
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 86
(wymiary z 07.03.15)

CEL
1. Poszerzanie wiedzy z zakresu treningu siłowego: wprowadzenie nowych ćwiczeń i nauka ich poprawnego wykonywania.
2. Dobudowanie mięśni. Wydaje mi się, że obecnie powinnam skupić się bardziej na plecach i dolnych partiach ciała. Chciałabym teraz już konkretnie coś zbudować. Chociaż na udach i brzuchu sporo jeszcze sadełka jest... tak więc w tym wypadku bardzo liczę na jakieś rady, uwagi.
3. Poprawa wytrzymałości- jako taki bonus do treningu, dorzucony raz w tygodniu. Chciałabym się raz tak konkretnie zmachać, żeby się zalać potem i stracić oddech treningi crossfitowe bardzo mi się podobały, jednak z czasem po piątkowym treningu siłowym, sobotnie crossfitowe treningi z obciążeniem to było za dużo, głowa chciała więcej, jednak organizm się buntował. Nie wiem, może poszukam czegoś bez obciążenia, albo z lekkim, zobaczę jak mi pójdzie ten nowy trening. Bardzo lubię kettle, więc może tutaj je wykorzystam...
4. Moje marzenie- płaski brzuch
5. Poza tym, chciałabym wystartować kiedyś w bikini fitness
6. I najważniejsze dla mnie: nie spinać się, nie stresować- gdy coś nie wyjdzie, traktować trening jako codzienną przyjemność, nie skupiać się chorobliwie na pomiarach (będzie trudne ). Biorąc udział w konkursie chciałam bardzo dobrze wypaść, jednak później zaczęłam się stresować, gdy coś nie szło po mojej myśli, bałam się, że końcowy efekt będzie słaby i nie sprostam wszystkiemu, przez co chodziłam poddenerwowana i nie było już takiej frajdy. Dlatego teraz nie będę skupiać się na wyglądzie, tylko na czerpaniu radości z treningu, a reszta przyjdzie sama

STAN ZDROWIA

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: -
WADY POSTAWY: -
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: -
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Nie
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

PYTANIA DODATKOWE

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: omega3
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) : rok temu odchudzanie z dużym ograniczeniem kcal, ale nie pamiętam już jak długo to trwało, prawdopodobnie było to kilka miesięcy, w każdym razie wiadomo jak się skończyło- jojo

DIETA
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? ok 1780 kcal, B120/W180/T65, ostatni tydzień to było mega odpuszczenie, dlatego postanowiłam jak najszybciej założyć nowy dziennik Staram się ograniczać nabiał.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Utrzymuję wagę

SPRZĘT

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Domowa siłownia: ławka, hantle, sztanga, drążek, kettle 8 i 12kg (być może powiększę kolekcję), piłka, mam zamiar zakupić wyciąg górny.

Jeśli chodzi o zdjęcia, są w moim pierwszym podsumowaniu, jednak wydaje mi się, że trochę od tego czasu przybrałam. Zobaczymy po 2 tyg regularnych treningów i czystej miski.

Szukałam sobie jakiegoś ciekawego planu treningowego do wykonywania w domu i decyzja padła na plan znaleziony u Arphiel. Nie ukrywam, że jeśli chodzi o dobór treningu oraz ilość kcal i rozkład, bardzo liczę na jakieś cenne wskazówki moderatorów i doświadczonych ladies, bo się pogubiłam trochę i nie mam pojęcia czego się trzymać jeśli chodzi o dietę...

Dzien1

Klatka/plecy/ABS


1. wyciskanie skos 3x 12-15
2a rozpietki na plaskiej 3x 10
2b. Pompki 3x max
3. sciaganie drazka gornego do klatki 3x 12-15
4. wioslo sztangielka w oparciu o ławke 3x 10-12
5. sciaganei drazka wyciagu gornego stojac prostymi rekami 3x 10-12
6. seria łączona 3x20 brzuszki/odwrotne brzuszki/podnoszenie ciała lezac bokiem

Dzień 2

Nogi

1. przysiad 3x 8-10
2a. sissi 2x 10-12
2b. chodzenie z guma na boki 2x10-12 kroków na strone
3.MC 3x 8-10
4a.wznosy bioder 2x10-12
4b. przysiad sumo/plie 2x 10-12
5. wznosy łydek stojac na brzegu schodka 2x20

Dzień 3

Barki/ręce


1. arnoldki 3x12-15
2a. Wznosy ramion przodem 2x8-10
2b. wznosy bokiem 2x 8-10
3.wznosy ramion w opadzie tułowia 2x 8-10
4. uginanie ramion siedzac oparym na odchylonej w tyl ławeczce 2x 8-10
5. ugiananie młotkowe 2x8-10
6. francuksie siedzac dwuracz 2x12-15
7. prostowanie ramion na wyciagu gorym 2x 8-10

Dodatkowo chciałabym w 4 dzień dorzucać treningi wytrzymałościowe. Jeśli ktoś ma coś ciekawego i sprawdzonego chętnie skorzystam

Przykładowa miska







Zaraz zamówię wyciąg i jak tylko dojdzie ruszam z treningiem, już się cieszę Najgorsze jest to, że miałam sobie zrobić tydzień przerwy i nakupiłam na ten okres zapas pasztetu i musztardy Jednak miska już będzie od jutra normalnie liczona, bo nie liczenie w moim przypadku jeszcze nie jest dobrym rozwiązaniem- od razu mówię, że pasztetu nie wyrzucę

Zmieniony przez - carrramba w dniu 2015-03-15 11:52:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Temat zamykam - jeśli carramba będzie chciała go wznowić kiedyś, to na jej prośbę go znów otworzę.

Nie przeglądałem spamu - nie mam czasu za bardzo - ale uważam, że żarty są w tym przypadku bardzo nie na miejscu. Pewnie większość z Was nie wie nawet jak to jest nie czuć jakiejś części ciała. Ja wiem niestety - i nikomu, nawet największemu wrogowi tego nie życzę. Mnie się udało wrócić do normalności. Carrambie też mam nadzieję się uda. I błagam - nie wspominajcie nawet o dystansie do siebie w takim momencie. Dlaczego - nie będę tłumaczył, bo to za długi wywód, ale po głębszym przemyśleniu myślę że każdy jest w stanie sobie uświadomić pewne kwestie.

Dużo zdrowia - trzymaj się i mam nadzieję jesteśmy w kontakcie. Będzie dobrze, musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Pierwsza! A gdzie fotki? FOTKI! Powodzenia.
Trzymaj zbiór wytrzymałościówek: https://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376.html

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-03-15 11:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Jesteśśś Powiadomki wiadomo on i trzymam kciuki

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
go, go power ranger!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
No,Carraba...to poczytaj dzienniki i ucz się,,hahha.Witamy !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
paczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Jestem Szybciutko z nowym dziennikiem wystartowałaś. Powodzenia!! Tak centyetrowo i wagowo to my podobne SOM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Będę lukać, lukać będę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
witamy z powrotem na pokładzie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Fajnie dziewczyny, że jesteście! Dzięki temu, mam jeszcze większą motywację Czika, ja się napatrzyłam na Twoją miskę i też konkretna masa mi się marzy ale na razie nie będę szaleć z kcal, zostawię tak jak jest i zaczekam, może ktoś coś coś mądrego poradzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga bez skrótów, do życiowej formy

Następny temat

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

WHEY premium