SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Świetnie Carrramba - bardzo ładne plecki, oby tak dalej

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-03-17 21:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Niemieckie dziadki pewnie sie tam ślinią na siłowni

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Cudne plecy i ręce - mogę tylko pozazdrościć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze
Ronie- będę dążyć do tego, żeby wyglądać bardziej apetycznie, niż moje jedzenie

DZIEŃ 2

Stwierdziłam, że muszę robić codziennie jakiś trening, wtedy jestem bardziej nakręcona na wszystko, nie lubię dni bez treningu. Chyba, że będę zbyt zmęczona

Tak więc dzisiaj zrobiłam wytrzymkę- 10 obwodów. Czas bez szału, coś ok 23 minut, ale trochę się zmęczyłam i 2 razy zapomniałam o pompkach na koniec jeszcze poskakałam trochę na skakance. Następnym razem może zrobię coś z kettlami.
100 x skakanka
10x burpee (bez pompki )
10x pompka
10x przysiad

I dzisiaj cały dzień chodzę podjarana, bo nauczyłam się podciągać jeszcze nie jest idealnie, bo tak do samego dołu się nie opuszczam, no ale postęp jest




Płyny: woda 1,5l, kawa x2, herbata
Warzywa: mrożonka, cukinia, sałata, pomidor, kapusta kiszona
Suple: omega3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak robisz 30 kg wiosło, to tak między bogiem a prawdą powinnaś się i nachwytem spokojnie podciągnąć, przynajmniej w teorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoć ciężej, ale z takim wiosłem siłowo nie powinnaś chyba mieć problemu, jeśli coś, to układ nerwowy musi zaskoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Raz mi się udało ale jeśli nie robiłam nigdy podciągania, a robiłam wiosłowanie dużym ciężarem, to powinnam podejść do drążka i od razu się podciągnąć ileś razy? To nie wiem, najwyraźniej źle robiłam wiosłowanie. Ostatnio zeszłam z ciężaru i starałam się robić dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
No niestety bycie 'dobrym' w jednym cwiczeniu nie oznacza,ze bedzie sie dobrym w atakujacym ta sama partie. To sie tak nie przekłada.
Ja na przyklad w dipsach na klate doczepiam 50 kg na kilka ruchów, a 120 w WL wycisnałem raz po prostu nie robilem i nie lubie tego cwiczenia.
Wiec to raczej nic dziwnego.
Może Ronie, lub Night bardziej naukowo to wytłumacza

Zmieniony przez - norbi3011cule w dniu 2015-03-18 19:25:52

Zmieniony przez - norbi3011cule w dniu 2015-03-18 19:27:40

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Znałem osoby. które wyciskały 160-180kg, w w pompkach miały problemy z 40kg. Przykłady można by mnożyć.
Konkluzja ? Żeby być dobrym w danym ćwiczeniu, trzeba je robić.Pisząc bardziej fachowo-siła w głównej mierze zależy od centralnego układu nerwowego.Podczas wykonywania danego ruchu, dochodzi do adaptacji (skutkiem jest więcej aktywowanych jednostek motorycznych, szybszy skurcz...itd).I to głównie dzięki tej adaptacji CNS stajemy się silniejsi.Skoro nie podciągałaś się, to jak miały zajść te procesy ? Wiosłowanie ma całkowicie inną biomechanikę i owszem, rozbudowało Ci najszersze, jednakże nie miało prawa wpłynąć w jakiejś wiekszej mierze na podciąganie.Przyrost mięśni daje tylko 1/3 siły.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-03-18 20:36:06

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga bez skrótów, do życiowej formy

Następny temat

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

WHEY premium