SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59702

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Marquardt ma te 11 czy 12 porażek nie bez przyczyny , Lombard by KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To Barnett mówil o tym w podkaście Rogana, że Lombard to bardzo sprawny i atletyczny koleś. Mówił, że kiedyś jak rozmawiał z kumplem o muscle-upach, to podszedł Lombard i zapytał ocb, Barnett mu wytłumaczył, a ten na to "you mean this?" i zaczął trzaskać jednego za drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Mam przeczucie, że Nate na Lombardzie UD zgarnie
Sanchez - Melendez też decyzja pójdzie, tylko nie wiem w którą stronę, pewnie dosyć równo będzie, może Gilbert SD
"Zorro" jakiś subik na Jordanie wyciągnie (balaszka, RNC).
Cormier pewnie Nelsona przeleży, a z pleców mu Big Country raczej nic nie zrobi, chociaż zagrożenie w stójce dla Daniela będzie spore.
JDS vs. Cain...a niech się dzieje co chce. Co się nie wydarzy i tak będzie ciekawie
Reszte zostawiam...

Wy jak typujecie?

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rickson przez balachę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Melendez rozjedzie. Diego mało walczy i dawno już nie wyglądało to dobrze. Bodaj na 3 rundę z Burgerem tylko się obudził.

Ale fakt, że na SD ma szanse, jak to on.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Main event- sercem za Cainem, rozum też, ale na bank JDS wyciągnął lekcje z porażki. Cain tak naprawdę zrobił wszystko perfekcyjnie, więc jeżeli ktoś może wyjść w lepszej dypozycji to JDS a to imo oznacza że... przegra, ale nie tak wyraźnie jak ostatnio

Sanchez vs Melendez- Sercem i rozumem za Melendezem, imo Gilbert to za wysoka półka, jest w naprawdę świetnej formie, Sanchez ostatnia walka niezbyt, choć teraz też widać że jest zmotywowany. Melendez przez UD.

Cormier vs Nelson- stawiam na Cormiera, ale bardzo bym chciał żeby Nelson stawił opór. Ale nie wiem czy chciałbym żeby wygrał Nelson. Tzn, tak, chciałbym, ale w dłuższej perspektywie lepiej będzie jak wygra DC.

Co do reszty to wymarzony scenariusz to zwycięstwa Jordana, Boetscha, chyba jednak Lombard (nie zapominałbym tylko o tym jak rozprawił się z Woodleyem Nate, i to całkiem niedawno;)), Dodson oczywiście, Noons, reszta mi obojętna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2752
Walka wieczoru o 5 czy 6 rano naszego czasu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja tam nelsonowi kibicuje z całego serca w tej walce. wkvrwia mnie ten hype na cormiera jakby już zmiótł całe hw i lhw, mimo ze tam nawet nie walczył jeszcze.
roy by ko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Zdominował Barnetta, który słaby nie jest. A Nelsona perfekcyjne Miocic rozpracował, nie widzę szans Nelsona, Cormier przy tej wadze będzie o wiele, wiele szybszy od Roya, a siłowo przy siatce czy gdziekolwiek Roy nic nie da rady zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
wiadomo ze ogor pierwszy lepszy top nie jest, ale wg mnie hype za duży. byle by jak ali nie skończył;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium