SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59551

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Tu nie o TRT chodzi a o to,że w Nevadzie Vitor nie dostanie zazwolenia na TRT bo ma historię koksu. Więc nie może występować na największych galach w USA-tylko Brazylia,Anglia,Japonia.To jest problem dla UFC, bo oni mają bazę w Stanach, tam są najwieksze gale.
Steven,nie chodzi mi o to że Vitor miałby teraz walczyć o pas z Chrisem, bo to logiczne,ze Silva ma rewanż-chodzi mi o to że dopóki Silva miał pas to Vitor powinien byc 1 w kolejce, nie np Weidman. I uważam,że słusznie sie o to burzy...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kyurwa tematy pomyliłem


tylko o ile pamiętam to walka z Weidmanem była pewna zanim jeszcze Belfort znokautował Bisopinga

może walczyć tylko nie dostanie pozwolenia na TRT prawdopodobnie co jest chore ,bo taki Duffe 25 letni jedzie na TRT i co niby nie brał nigdy koksu?

sonnen wpadł za podwyższony poziom i też może używać TRT,Overeem wpadł na tym co sonnen i powiedzieli ,że nie dostanie pozwolenia
Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-30 02:38:13

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-30 02:39:32

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-30 02:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Ja nie lepszy, ty pomyliłeś,a ja ci tu odpowiadam

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


JDS ma te łapska dotyrane A w tym show obaj uśmiechnięci bez spiny, tylko że z Reemem było tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
ziumol
tylko że z Reemem było tak samo

Dokładnie, a dlaczego? Bo co już zostało udowodnione Rom,jak również inni brazyliczycy,jest zwyczajnie fałszywy...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Na sam widok pieką mnie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Steven,nie chodzi mi o to że Vitor miałby teraz walczyć o pas z Chrisem, bo to logiczne,ze Silva ma rewanż-chodzi mi o to że dopóki Silva miał pas to Vitor powinien byc 1 w kolejce, nie np Weidman. I uważam,że słusznie sie o to burzy..."
jeśli o to ci chodzi to w 100% zgoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
o k***a 50 razy 300 funtów na wyprosty ?!!?!?!?!?!?!? ja p******e ,ciekawe ile CC brał ale to k****sko dużo tak mi się wydaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium