SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59752

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie chodzi o to,ze Cie podjaralo,tylko,ze na tyle zaaborbowalo Twoja uwage,ze musiales o tym napisac na forum. jakbys to olal,to bys nie skomentowal chocby slowem,a byles chyba jednym z pierwszych,jesli nie pierwszy.ja np nie mialem zamiaru tego komentowac w ogole,bo mam w dvpie,co mowi jeden fighter o drugim przed walka,bardziej "podjaralem sie" waszym bulwersem

pisze sie o tym? pisze. sa komentarze? sa. no wiec trash-talk udany,proste,a czy ktos ma wzwod z podniecenia,czy zwyczajnie "nie podnieca sie",ale jednak musi to gdzies skomentowac? whataver.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-06-19 21:12:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No tak, bo jak Demiana Maia napisze, że obecnie ma najlepszą stójkę w dywizji też mnie to zaciekawi, ale wiadomo co bym sobie o nim pomyślał (nie no w tym przypadku wiedziałbym, że sobie jaja robi) natomiast JDS powiedział to szczerze więc uważam, że jest poj**any - zwłaszcza, że to nie jego 1 i ostatni raz..
Dobra ja już zakończę dyskusję na temat trash talków JDSa i podsumuje jego trash talk 1 gifem:




Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-19 21:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mily gif ,az dam soga

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-06-19 21:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to chyba najpopularniejszy Ggif na BE - też mi się podoba w dodatku wyraża więcej niż 1k słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no i jakby wszyscy reagowali tak samo jako Jennifer Lawrence w tym gifie,czyli na zasadzie "okej,idz byc yebniety gdzie indziej",to by tej szopki bylo mniej. a ze ludzie wchodza podnieceni (lub nie) na fora i komentuja ich zalosne wypowiedzi,to jest jak jest jakby Demien powiedzial,ze ma najlepsza stojke,to tez by to pare osob skomentowalo,badzmy realistami,no tyle,ze jest jednak mniej popularny obecnie niz JDS,a i poziom bredni bylby troche za wysoki,wiec nie byloby tego,az tyle

dobra,koniec offtopa,ide ogladac mecz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
powtorze sie - JDS jest zwyczajnie glupkowaty i nie robcie z tego filozofii

Porownywanie sie do Kliczkow to też marketing czy zwczajne głupota + oderwanie się do realiów pod wpływem sławy?

Walka z Cainem bez gardy to tez marketing czy zwyczajnie glupota?

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-06-19 21:43:44

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mam za niskie IQ,zeby byc w stanie ogarnac nawiazanie walki bez gardy do tego,co powiedzial o Cainie,czy kimkolwiek innym. moze inni dadza rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Walkę bez gardy jestem w stanie zrozumieć. Bez tego mógłby nie być sobą i po prostu ssać boksersko. Wielu bokserów z podniesioną gardą spada kilka klas w dół i nic na to nie poradzisz.

Co nie zmienia faktu, że jeżeli JDS chcę pokonać Caina swoim stylem, to owszem jest to możliwe, ale musi być szybszy, lepiej trzymać dystans i miec zayebisty refkleks.

Ale gadanie o Kliczkach to faktycznie top żenadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nadal nie rozumiecie,ze czesc osob serio to kupi ilu macie znajomych,ktorzy jeszcze z 2 lata temu uwazali Pudziana za mega kozaka,no "bo silny jezd!!! a jaki duzy,hoho"? ile osob do dzis kupuje to co serwuje im KSW? te legendy Pride i UFC,itd,to ze Mamed walczy z mega wymiataczami i generalnie to nikt by go nie pokonal.

no i tak to wlasnie dziala,fakt,ze ogarnieci ludzie mimo wszystko nie mowia takich rzeczy,ale po pierwsze ja osobiscie nie widzialem tego wywiadu,bo generalnie tylko czytam jak jeden powtarza to po drugim na forum.nie wiem czy mowil to smiejac sie i robiac sobie jaja,czy przekrecili jego slowa,jak to maja "dziennikarze" w zwyczaju.czy zwyczajnie ma troche downa

po prostu po takich wypowiedziach ciezko ocenic,czy ktos jest serio glupi (nie sadze,zeby JDS byl na tyle,zeby wierzyc,ze by pokonal Kliczkow,),czy tylko gada,zeby bylo o nim glosno. Brazylijczycy maja jednak inna mentalnosc,ktora nie do konca mam wrazenie sie w Polsce rozumie. oni swoimi wypowiedziami nie celuja w forum sfd,ani w znawcow mma z innego zakatka swiata,tylko mowia byle cos powiedziec,znalezc wymowke,zrobic szum.czesto bez sensu,okej,ale jak juz pisalem,wiele osob to kupi tak samo jak kupuje,ze na KSW przyjezdzaja walczyc miedzygalaktyczni wojownicy,ktorym nie jest straszny sam Goku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale Ty zwyczajnie przeceniasz blyskotliwosc JDSa

Jemu zwyczajnie woda sodowa uderzyla do glowy jak zdobyl pas, bo jest zwykłym zakompleksionym Brazolem wywodzacym sie z zadupia, w ktorym diabeł mowi dobranoc i nie ogarnia dobrych manier w momencie posiadania tytulu, prestizu, gdy nie bylo o nim glosno jakos sie normalnie zachowywal

Jemu zwyczajnie wylazi sloma z butow, a Ty dorabiasz jakas durna ideologie do tego

Marketing to tworzy Sonnen i wielu innych, ale nie JDS, ktory gada to co mu zwyczajnie slina na jezyk przyniesie

Pudzianowi tez sloma wylazila z butow, bo to prosty chlop i jak mowil, ze "rozjedize Tima Sylvie go jest gruby" to nie był to marketing, tylko on NAPRAWDE tak myslal ze jest taki super, identycznie jest z Kliczko-JDS

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-06-19 23:59:23

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium