SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59800

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Te Wasze procenty to idiotyzm - jesli juz ktos chce sie bawic w szacowanie prawdopodobieństwa to niech sie chociaz zapozna z metodami matematycznymi, jakich używają bukmacherzy

Też jestem za Cainem, ale nie doceniacie JDSa IMO w ostatniej walce troche sobie zlekcewazyl Caina, ale po tym co zrobil z Huntem pokazal ze wciaz jest zayebiscie grozny i jak Cain nie da rady go sukcesywnie obalać co rundę to może dostać wpyerdol w stojce

Marguardt - Lombard bardzo ciekawy pojedynek, mam nadzieje że Nate rozjedzie Hectora, kltorego strasznie nie lubie

Generalnie to IMO : stojka dla Marguardta, parter dla Marguardta, zapasy i g'n'p dla Hectora

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
80/20 to byłby kurs 1,25-4 czy coś takiego ,sory ale nie widzę ,żeby taki był w walce JDS-Cain 3

ok sprawdziłem jest 1,4-3,00 jak narazie także jak ktoś chce obstawiać na Juniora to teraz chyba najlepiej ,bo się zapewne zbliży.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-07-04 12:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dodali jeszcze Melendez vs. Sanchez. Dobra karta sie zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sanchez ostatnio przez wałek wygrał z Gomim z tego co pamiętam więc średni ten matchmaking, ale stylistycznie dobra walka się zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stawiam, że Melendez go zniszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
gautan
rozwalaja mnie te Wasze procenciki,bez kitu liczycie to z jakiegos wzoru zawsze?


Ale się uśmiałem Sog duchowy

No Melendez po tym co pokazał z kudłaczem... I to co Thomson zrobił z Diazem (dalej w to nie wierzę) to masakra. Pomyśleć, że na skałkach i ogólnie wszędzie było gadanie, że Melendez to cieć przereklamowany, a tu się okazało, że lekkcy SF i WEC zamiatają tymi z UFC jak chcą

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-05 13:20:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
szkoda ,że nie Pettis vs Melendez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Josh Thomson wyzywa do walki Pettisa.. Jak Pettis się nie zgodzi to strace szacunek do niego. Pierwsze wypada z walki i teraz oczekuje, że wych**ają Granta (chociaż może tak jeszcze być ) by unknown Grants injury (tfu). No i co będzie bezczynnie czekał!? - Thomson to świetny fighter - czołówka LW.. pierwszy znokautował Diaza - dał świetną wyrównaną walkę z Melendezem - jest w zaj**istej formie i stylistycznie masakrycznie zaj**isty pojedynek: Pettis vs. Thomson dawać i wygrany o tytuł! - najlepiej w LW, bo Thomson się do FW nie wybiera a tam się kolejka robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
annihilus
Te Wasze procenty to idiotyzm - jesli juz ktos chce sie bawic w szacowanie prawdopodobieństwa to niech sie chociaz zapozna z metodami matematycznymi, jakich używają bukmacherzy


To jest forum dyskusyjne, jak mam ci wyjasnić jak bardzo jestem pewien czyjejś wygranej albo jak widzę szanse? Najłatwiej uzyć tych, tak niesamowicie zabawnych jak widzę, procencików żeby jasno porozumiec sie z innymi... Dla mnie to bardzo poręczne, więc to stosuję i lubię kiedy inni to robią, bo łatwo odczytać kto jak bardzo jest pewien/obstawia czyjąś wygrana bez zbednych nieporozumiń i 10 stronicowych dyskusji...

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jw!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium