SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59748

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
cormier już wcześniej nie miał zęba czy to kolejny? :'-(


cormier eleganckie wdzianko, nelson dres ... jak to wygląda beznadziejne ufc ...

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


dobrze Velasquez powiedział i szczerze, że chciał go poobijać (ala jak on to nazwał zapłacić za to, że odebrał mu pas), bo mógł go poddać i każdy widział sporo okazji, głównie jak plecy oddawał JDS, z tą balachą to wiadomo pewności nie ma. Przyznał się mówiąc prawdę, że ciosami nie dał rady, bo ma dobrą szczenę. Oby w te poddanie poszedł tylko to chce.. bo po pierwsze JDS może to zlekceważyć a po drugie tj mówiłem, że imo Cain może spokojnie odklepać Juniora a oprócz boksu i ko ciosu JDSa oraz TDD to JDS szybko potrafi wrócić do stójki i ma twardy łeb - poddanie to najbezpieczniejsza droga do zwycięstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
Wydaje mi się, że w tej walce nie uświadczymy 25-minutowego pojedynku. Będzie jakieś skończenie. Oby Cain poddał Juniora.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem gdzie wy tu widzicie szanse na poddanie skoro cain nigdy wcześniej nikogo nie poddał. chyba że o czymś nie wiem i valesquez jest jakimś mistrzem poddań, tylko nigdy tego nie pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Też uważam, że to gadanie, że Cain podda dos santosa jest trochę na wyrost, Cain robi to w czym jest dobry czyli grand and pound, kontrola w parterze i cały czas ciosy. Natomiast w ogóle nie rozumiem osób które mówią, że Cain poddał by dos santosa w ich drugiej walce ale nie chciał, teorie wyssane z palca, zdominował go fakt, wygrał zdecydowanie fakt, ale trzeba mieć pewien dystans.
Ostatecznie trzecia walka wszystko wyjaśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Damian Grabowski mówił w wywiadzie, że już w 1 dzień treningów w AKA został poddany przez Caina, a imo Damian ma bjj całkiem niezłe. Wiec skoro Cain poddał Damiana nie wiem czemu miałby nie poddać JDSa. Imo wszystko jest możliwe.

Niemniej jednak mam przeczucie, że jednak JDS to wygra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Tak też słyszałem, że Cain poddał Damiana, ale trening to trening, a walka to walka, natomiast jeżeli chodzi polaków w AKA to równie dobrze można się posłużyć, że Michał Materla poddał Caina też podczas ich treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Damian poddał gościa który poddał Juniora a Cain poddał Damiana .o kurde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Po pierwsze poddał Dos Santosa, kiedy ten był na początku swojej kariery, więc to raczej, żaden argument.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
błagam, niech jest już niedziela południe i temat po gali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium