SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"Duzo było takich walk, Arlovsky vs Fedor, Overeem vs BF, Carwin vs Lesnar itd"
Czy tez wiekszosc walk Tysona. Ten to mial farta, tyle 1st round winow przez lucky puncha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^udajesz nierozgarniętego czy jesteś!?
Chodzi o to, że jak fighter wygra przez szybkie KO a najlepiej jak jest to walka ciekawa na papierze to jest niedosyt - i wiele ludzi chce rewanż, bo a co gdyby nie trafił / nie wpadł w tą gilotynę (np.) tym bardziej gdy fighter dostaje wciry przez np 80% czasu walki i potem czaruje tzw "ko/sub z dupy" to też chcą ludzie rewanż m.in. każdy był tak napalony na Silva vs. Sonnen II. No a jeżeli walka to jedna dominacja - rywal praktycznie poważnie nie zagroził drugiemu to mało kogo rewanż interesuje.. tj mnie - byłem napalony na 2 starcie Caina z JDSem, bo miałem niedosyt a 2 starcie dla mnie wszystko rozstrzygło. W skrócie: Cain jest lepszy, co nie zmienia faktu, że znów KO może dostać

Ludzie nie chcą rewanżu po pełnej dominacji tylko po tym jak jest niedosyt i nic pewnego nie jest..
Ile było takich sytuacji, że ktoś szybko nokautował/poddał a w rewanżu dostał wciry a ile było sytuacji, że ktoś kogoś zdominował a potem przez tego samego został zdominowany!? No właśnie to jest odpowiedź.

Żeby było na temat: jak w 3 walce JDS chociaż przez pół rundy będzie obijał Caina i potem go znokautuje albo coś to będzie można dyskutować nad umiejętnościami, że JDS>Cain.. póki co to Cain udowodnił, że jest lepszym i w stójce i w parterze, bo gdyby tak nie było to by walka inaczej wyglądała poza tym obaj byli kontuzjowani w I walce a JDS miał 5mc przerwy od poprzedniej walki a Cain 13mc..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-24 22:28:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
najgorsz opcja jest w stylu Bendo i Edgar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba najlepsza - obaj są na podobnym poziomie - 50 minut walki to potwierdziło. W sumie Edgar to by pewnie był mistrzem 2 dywizji teraz gdyby walka trwała z 7 rund
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
steefve0
Żeby było na temat: jak w 3 walce JDS chociaż przez pół rundy będzie obijał Caina i potem go znokautuje albo coś to będzie można dyskutować nad umiejętnościami, że JDS>Cain.

Trzeba mu na twitterze napisac, zeby przypadkiem nie znokautowal wczesniej, bo wtedy KO nie bedzie sie liczylo. Ot lucky punch, a jak wszyscy wiedza, kategoria ciezka jest ciezka i kazdemu zdarzyc sie moze.
steven0
póki co to Cain udowodnił, że jest lepszym i w stójce i w parterze

Okej, to poczekajmy na 3 starcie. Bardziej od walki zaczyna mnie ciekawic jakie opinie beda na tym forum.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2013-06-24 23:09:03
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium