SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Dos Santos 3 - oficjalnie w październiku!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59585

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Zgadzam się z tym tylko kogo wtedy Cainowi dać skoro Junior wszystkich oklepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Zgadzam się z tym tylko kogo wtedy Cainowi dać skoro Junior wszystkich kandydatów oklepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
sorry za 2 posty naraz ale net mi szwankuje troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak Cain wygra to Cain vs Werdum , wtedy można zrobić Overeem/Browne vs Mir/Barnett o TSa następnego.

dajemy wtedy juniorowi np. przegranego z walki Overeem/Browne albo Barnetta jeśli ten przegra z Mirem (wątpie) bo nikt nie chciałby oglądać Mir vs JDS 2,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Ciekaw jestem JDS vs Overeem choć stwiał bym chajs na JDS ale bardzo chętnie bym zobaczył ich spotkanie bo jakoś mało lubię tego typa... później Barnett w co też wątpie że wygra z JDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
mało lubię w sensie Overeema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Weź edytuj posty, bo jeszcze bana za pierdołę wyłapiesz
To będzie 3 i nie ostatni pojedynek między nimi zapewne. Kasują każdego poza sobą bez problemu A już wolę Cain JDS IV niż Cain Stopa III
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Xper, ja jestem który mówi że maszyny ssą pałę, bo ssą

Nie wiem czemu w takim pro treningu są używane- tzn Cain np robi na nich wytrzymałość- dużo powtórzeń szybkich i dynamicznych.

Ale zauważ, że jednak mnóstwo robi te podstawy na wolnych ciężarach- martwy, przysiad, drążek. Wydaje mi się, że do budowania siły to wolne ciężary > maszyny. A do kondycji? Wolne cięzary >maszyny

Naprawdę jedyny sens w maszynach widzę, dla pro kulturystów, którym zależy na mega izolacji, ewentualnie ostatnie ćwiczenie na dobicie np po przysiadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A potem Cain se rozdupcył kolano
Ja też nie wierzę w maszyny, nic nie robię na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja też, może bym robił gdybym miał w domu, ale tylko na zasadzie ćwiczeń dobijających, albo wytrzymałościowych. Takie prostowanie nóg z ogromnym ciężarem, jak najszybciej i jak najdłużej wydaje się być dobrym ćwiczeniem dla zapaśników szczególnie. Akurat taką maszynkę mam w domu i to ćwiczenie w porównaniu do przysiadów to bajka.

Siedzisz sobie wygodnie, nie boisz się że nie wstaniesz ze sztangą itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC165 Jones vs Gustafsson + debiut Daniela Omielańczuka

Następny temat

Rozciaganię pod MMA

WHEY premium