SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
Poprostu YuLkA chcie sie pochwalic swoja piekna bużka

PS wklej wszytkie swoje foteczki w dziale"nasze zdjecia"

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
Brawo Laura, gratuluje samozaparcia.

W sprawie koszykarzy to oni mają mase mięśniową i to dużą. Jak by nie mieli to by se mogli co najwyzej w bierki pograć.

Dla przykładu KARL MALONE w sezonie 97-98 przy wzroście 210 cm ważył 116 Kg, z tym że zawartość tłuszczu w ciele: 4 %
Jeśli ktoś nie jest przekonany to niech sp[ojrzy na muły dwane'a wade, a przy tym ma skoczność i dynamikę jak mało kto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
nadszedł czas,że mam parę pytań do Qazara,bo obecnie znów jestem w kropce:)
najpierw parę danych:
wzrost:nie zmienił sie,168cm;)
waga:50 - 51,5kg (nie wiem dokładnie,bo róznie wychodzi z pomiarów i niezbyt umiem się posługiwać wagą lekarską,a tylko taka jest na siłce u mnie)
fat: 13%
ciśnienie : b.niskie (często 100/60) /piszę,bo moze to ma jakieś znaczenie np.w kwestii kofeiny,pseudoefedryny itp./

1.co jeśc na masie (od września),żeby nie nabyć za dużo fatu,za to sporo mięsni (tłuszczowa odpada,za słaba wątroba)?
2.jak to jest z omega-3? wczoraj na siłowni słyszalam jak jeden pan mowil drugiemu,że trzeba jesć kapsułki z tranem RAZEM z posiłkiem zawierającym tłuszcz,np.jak doda się do pizzy 3tabsy to fat z pizzy sie zneutralizuje. bullshit,czy cos w tym jest? kiedy mam zapodawać wiesiołka(akurat go kupilam) i ile? i czy wiesiołka czy tran?
3.co sądzisz o macy? polubilam wielce,wole od Wasy,to taki mały pikuś,ale smaczny.
4.jak z CARBO? ostatnio czytałam wypowiedź Olborskiego,ze jesli sie robi aeroby po siłowym,to zeby walic carbo pomiędzy - wchłonie się na tyle szybko,zeby nie psuć spalania fatu a uzupełni co trzeba po siłowym.Co Ty na to?
5.BCAA. gdzieś tu było ,że przy duzej ilosci tluszczu nie ma znaczenia,ale przy malej juz ma. mam 13% - ma znaczenie? (odczuwam róznice kiedy stosuje a kiedy nie - autosugestia?)i jak optymalnie to brać? ja biore 2 przed i 3 po tr.siłowym MULTIPOWERA 1000
6.jakie jeszcze suple należy zażywać,w sensie witaminek i minerałów,żrę cynk i chrom,piję sok pomidorowy i marchewkowy,witamine A+E 'cyklicznie'
7. jak działa pseudoefedryna? ważne,bo zawiera ją mój lek na alergię i nie wiem czy tak mogę go sobie spokojnie bez przerw zajadać.
8.laktoza. brednie? mozna kefirki i maślanki bezkarnie?

dzięki serdeczne
i pozdrawiam wszystkich,którzy tu zaglądają,dziewczyny piszcie jak wam idzie!

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
to nie jest zaczepne pytanie laura

wytłumacz mi jak to jest ze jestem na diecie nniskowęglowodanowej i po treningu nie pije (ani nie zjadam ) zadnego uzupełnienia z węglowodanów prostych i jakoś siła mi idzie bardzo do przodu nie wiem za bardzo jak z masa bo ani tych miesni nie ważę ani nie mierzę i z reszta masa nie jest dla mnie ważna

ale wiem tez że twardośc mięśnie się zwiękrzyła znacznie fachowo to sie chyba definicja nazywa???

a dleczego nie uzywam prostych wegli oczywiscie ze wzgledów redukcyjnych

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
żeby nie wyjść na głodziciela się to powiem że przed treningiem zawsze zjadam 2-3 kotlety wołowe z jakimiś surowymi warzywkami niskoweglowodanowymi ogórek pomidor brokuły ew szpinak
a po treningu (tzn nuz po aerobacz posiłowniowych) 3 kotlety z piersi kurczaka z ważywami tak samo

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
tu mi zabiłeś klina;) nie mam pojęcia,może na niskoww organizm się jakoś przestawia,pewno tak,bo chyba o to chodzi w tej diecie żeby go przestawić na czerpanie eergii z tłuszczu a nie ww,nie wiem czy dobrze kombinuję:/ dlatego masz definicję taką dobrą,bo tłuszcz idzie jako paliwo. Ale to tylko moje przypuszczenia:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
w sumie mnie cos takiego odpowiada bo zalezy mi aby wygladac niepozornie abyć silny

wtedy przeciwnik podchodzi do ciebie lekcewarząco i czesto się nacina

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
1.co jeśc na masie (od września),żeby nie nabyć za dużo fatu,za to sporo mięsni (tłuszczowa odpada,za słaba wątroba)?

wiec poelcam np. hepatil na poczatek ,a poznie pomyslec o dieice masowej z ww z rana i w okolicy trenigowej ,sredniej ilosci bialak i tluszczu ,dokaldnie mozan to obowic

2.jak to jest z omega-3? wczoraj na siłowni słyszalam jak jeden pan mowil drugiemu,że trzeba jesć kapsułki z tranem RAZEM z posiłkiem zawierającym tłuszcz,np.jak doda się do pizzy 3tabsy to fat z pizzy sie zneutralizuje. bullshit,czy cos w tym jest? kiedy mam zapodawać wiesiołka(akurat go kupilam) i ile? i czy wiesiołka czy tran?

to glupota ze o-3 cos kolwiek zneutralizuje,ale fakt o-3 do posilkow z innymi tluszczami najlepie na sniadanko ,a i powiem tak i wiesiolek i tran unikamy wielonienasyconych ,trans i nasyconych(wyjatek zoltka)

3.co sądzisz o macy? polubilam wielce,wole od Wasy,to taki mały pikuś,ale smaczny.

Wiem tez lubie ,mhmm chemi ta wiele nie wial jak do wasy i na masie jak najbardziej oki ,co do redukcj ,pamietam post z fitnes i tam ci opisalem co nalezy zrobic

4.jak z CARBO? ostatnio czytałam wypowiedź Olborskiego,ze jesli sie robi aeroby po siłowym,to zeby walic carbo pomiędzy - wchłonie się na tyle szybko,zeby nie psuć spalania fatu a uzupełni co trzeba po siłowym.Co Ty na to?

Nie zgadzam sie (chodz jestem 2 razy mniejszy od huberta) ,insulina (jej wyzut) uniemozliwi aktywacje cAMP (doakldnie opsialem to w poscie TS-katabolizm w suplach) czyli spalnie tluszczu (pamietajmy im mniej insuli ,wiece glikogenu,adrenaliny i noradrenaliny )a wiec spalamy to na czym nam zalezy

5.BCAA. gdzieś tu było ,że przy duzej ilosci tluszczu nie ma znaczenia,ale przy malej juz ma. mam 13% - ma znaczenie? (odczuwam róznice kiedy stosuje a kiedy nie - autosugestia?)i jak optymalnie to brać? ja biore 2 przed i 3 po tr.siłowym MULTIPOWERA 1000

Tak dokaldnie sam biore BCAA(mrm tania i znakomita ) i warto jesli trenign silowy ,czy areoby (z rana ) ale trzeba miec jasnosc tu mzoe nie pomoc (masz niski bfs% ) acz sa moim zdaniem juz niezbedene ,ale polecam pzred odrazu dawke 5g


6.jakie jeszcze suple należy zażywać,w sensie witaminek i minerałów,żrę cynk i chrom,piję sok pomidorowy i marchewkowy,witamine A+E 'cyklicznie'

Postawil bym na caly kompleks(centrum,zdrowit np.) do tego magne b6

7. jak działa pseudoefedryna? ważne,bo zawiera ją mój lek na alergię i nie wiem czy tak mogę go sobie spokojnie bez przerw zajadać.

Niestety nei dizal jak efedryna(a moze stety) tu juz musial by sei wypowiedziec lekarz ,ale jaki to lek (napsiz nazwe a ja bede wszystko wiedzial,cala polak lekow spolczesnej apteki,mgr. farmacj w domu )

8.laktoza. brednie? mozna kefirki i maślanki bezkarnie?

Jeli nie owocowa a natrualna ,smacznego wapn z nich cie odchudzi a laktoza to chlopak do bicia i smieszne smety,pytam sie prosze pdoac szlak metaboliczny opowdiadajcy za sltuszcze laktoza i co i cisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
co t jest hepatil? coś na wątrobę czy na apetyt może?

przerzuciłam całą dawkę 5 tabsów bcaa na po-treningu-sił-przed-aerobami:)


całego kompleksu witamin ja nie mogę,bo z przeproszeniem rzygam.podobno niektórzy żelaza nie tolerują i ja chyba własnie do nich się zaliczam.dlatego oddzielnie łykam to co z pożywienia mi nie wchodzi...


to z pseudoefedryną to CIRRUS,bez recepty jest,więc chyba nie zaszkodzi?

no to bogu dzięki za te kefiry i maślankę,bo z czymś te owsiane trzeba żreć:)

dziś niespodzianka mała na siłce,nie wiem jak to rozumieć:/ zważyłam się i 52,5kg czyli 2,5kg na plusie(!),ale za to bf aż 15,8%,a nie wyglądam na to żeby te 2,5kg to był tłuszcz dodatkowy...mogła to być woda? bo ważyłam się po treningu,czyli po wypiciu 2l...

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
Mam takie pytanie w tej diecie na sniadanie wrzątek- przegotowana woda ? ;o platki itp z wodą ? a nie z mlekiem ? :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vodka :)

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium