SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ola J - odp.na pytanie 2:
właśnie dzięki tej diecie i ćwiczeniom,z tego powodu założyłam tego posta,szczerze mówiąc zdziwiło mnie trochę to pytanie,bo nie widzę innej możliwości oprócz diety i ćwiczeń aby zmienić sylwetkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
Dzieki Laura

Ale mam do Ciebie jeszcze pytania. A mianowicie jake sa najlepsze proporcje B T W w diecie, aby pozbyc sie tkanki tluszczowej?? Tzn. ile gr tluszczow, weglowodanow i bialka moge dziennie zjesc? i ile ich powinno byc na sniadanie obiad i kolacje?
Ostatnio odchudzalam sie przez pare miesiecy i udalo mi sie schudnac ale mimo iz teraz mam dobra wage (156 cm i waze 49-48 kg) to tluszczu nadal mam sporo. Np brzuch wyglada na plaski - jak stoje, ale jak usiade to szkoda gadac. Czytajac Wasze posty doszlam do wniosku, ze osiagnelam to kosztem miesni bo nigdy nie zwracalam uwagi ile jem bialka itd.

Acha i jeszcze jedno pytanie: Czy cwiczac silowo (hantelkami) mam szanse na odbudowanie miesni??

Z gory wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ola,na początku postu jest rozpisany mój trening siłowy - na pewno odbudujesz mięśnie jeżeli bedziesz ćwiczyć systematycznie.Co do proporcji BWT,to najlepiej spozywać ok.2,5g białka na kazdy kilogram ciała,o węglowodanach i tłuszczach pisałam juz że nie liczę ich,bo same się jakoś ustalają w diecie. Ważne jest żeby wyeliminowć węgle proste i 'złe' tłuszcze,czyli wszelkie słodycze,masło,fast foody,owoce niestety też.
Zwracaj uwagę na IG czyli indeks glikemiczny,powinien być jak najnizszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
Ok, dzieki za wszelkie rady i podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Hej Laura P. ja też mam do Ciebie pytanko. Mogłabym do tego dodać jeszcze aeroby 5 razy w tygodniu ? Mam obawy, że jak będę ćwiczyć siłowo powiększy mi sie mój czworogłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
aeroby to podstawa jesli chcesz schudnac

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2904
co do aerobów polecam rower :)
w lipcu przejechałem 1000km ale zgubiłem razem z dietą około 8kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli lubisz to możesz dodać,hyhy,ja nie znoszę,wolę ciężary podnosić:)na pewno aeroby wspomogą chudnięcie. ueh,zazdroszczę wam tych 'zbyt masywnych nóg' - moje sa za szczupłe i to głupio wygląda przy troszkę przypakowanej górze:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Napewno wygląda to lepiej niż zbyt masywny dół przy w miarę szczupłej górze .
Ja mam 89 w biuście, 66 w pasie, 94 w biodrach i 53 w udzie. Chciałabym żeby w udzie zeszło mi do 48. Czy to jest możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
impossible is nothing

ale z gory wtedy tez zejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vodka :)

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium