SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CBL CN itp grupa wsparcia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
To nie jest aż tak bardzo istotne.
Ja bym Ci zalecił, jeżeli możesz tak zrobić to iść na trening na czczo, bądź po jednym białkowym z odrobiną fatu posiłku i później ładowanie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
Kurka wybrałem dzis badania moczu - takie z medycyny pracy
Patrze a tam - ciała ketonowe - nie obecne. ph moczu 5.

Dziś dwa tygodnie jak jestem na niskich weglach!!!!!!


Tzn nie jestem w ketozie? Jak rozumiem nie! Zalamka.
miałem dzis CBL zaczynac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Uwierz, że pomimo braku ketozy glikogen jest praktycznie wypłukany, wrażliwość insulinowa zwiększona - a o to chodzi.
Ładuj bez spiny.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
Dzieki! Biore sie za zelazo !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Takiej możliwości nie mam, nie pracuje w biurze, i potrzebuje zjeść coś dla komfortu w czasie pracy. A myślicie, że jakiś spalacz ma sens czy na takim etapie głupota? Widzę teraz w sfdszopie mają jakieś promocje ze spalaczem sfd gratis, warto? Co do tych zdjęć, nie wiem mam mieszane uczucia, niby na zdjęciu z boku coś tam poszło, ale od przodu jest taka sama lipa, no a czasu minęło sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Zrób ładowanie z fatem >50g i patrz czy zleci więcej.
Spalacz możesz wrzucić na koniec, ale dieta to podstawa. Yoha może zrobić dobrą robotę.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Mocz jest gownianym sposobem mierzenia ketonow. Raz sa raz nie i to bez powodow. Jedynym dobrym sposobem jest krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
Ja potrenowalem - wlasnie jem ryz z bialkiem i startym jablkiem plus rodzynki i czuje sie jak w niebie!! Martwi mnie tylko dlaczego nie weszłem w keto, cos skrewilem w misce? Jest inna opcja? Z tym badaniem to tak przypadkiem mi wyszło bo mialem badania z Medycyny pracy. Bede miał papierki na dniach to moze cos wiecej wybadam. Z innej beczki to musiałem sie podładowac - po tych dwoch tygodniach bez ww dosłownie słanialem sie na nogach, ciezko było zrobic cos sensownie dzis - nie mowiac o %RM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
1. Wszedłem*
2. Tak jak Ci napisał darknes - z moczu to słaba metoda
3. Nawet jeżeli nie wszedłeś w ketozę, to gliko wypłukany praktycznie do zera [pisałem]

Skup się przy ładowaniu na trzymaniu fatu nisko

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

Następny temat

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

WHEY premium