SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CBL CN itp grupa wsparcia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja tam nie narzekam na regeneracje ale mam ~2,8g bialka do tego przed treningiem 10g bcaa po 10g eaa i 5g leucyny a potem 30g wpc. Duzo badan i artykulow pokazuje bardzo dobry efekt przyjmowania leucyny w kontekscie regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Lepiej co jakis czas ladowac wegle. Nierozsadne jest leciec kilka tygodni bez glikogenu bo miecho moze poleciec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
Mi na if polecial fat, mieso niestety tez, pomysle nad ta leucyna. Mysle ladowac sie po treningu. Prosze powiedzcie jeszcze co to znaczy po treningu. Co to znaczy trening? 30 min silowki, 30 min biegania. Mam na mysli ze to lekko płynne okreslenie. Trenuje 3-4 razy w tyg po ok 1.5 h ale zdarzaja mi sie tez 30 min wstawki w wolne dni ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Po treningu tylko silowym. Najlepiej na redukcji trening dobrze wyplukujacy glikogen, np ten z UD 2.0 sobie zapozyczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak ci mieso polecialo na if? If to nie doeta a szablon posilkow w ktory wkladasz sowolma diete typu low fat, low carb, zbilansowana. Widocznie dieta lezala jak mieso lecialo i leucyna Ci nie pomoze jesli dieta jest zla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
byc moze podaż była za niska, faktem jest ze poleciało mieso, oczywiscie sila tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
darknes17 postaraj się edytować swoje wypowiedzi

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Czyli zapraszam do dzialu odzywianie z wypiska swojej diety. Domer sory wolnego neta mam i jak odpisuje to pojawiaja sie kolejne wypowiedzi i tak wyszlo ze jedno pod drugim. Przepraszam. Juz bede grzeczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4440
dziekuje, za odpowiedzi. Zaladuje sie WW jutro i napisze czy jest lepiej ew cos poradzicie. Musze kupic tez kilka suppli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie też póki co supli brak. Może chociaż w BCAA się zaopatrzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

Następny temat

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

WHEY premium