SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CBL CN itp grupa wsparcia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Panowie, jak to jest z CN ostatecznie?
W artykule Solarosa do 30g WW ed, a gdzieś się spotkałem z jego wypowiedzią, że niektórzy mogą 50g, a nawet do 100g będzie ok(przy ciężkiej fizycznej pracy itp.). Jak się do tego odnieść? Co brać pod uwagę?
Czy moze ta wypowiedź nie tyczyła się CN? Nie jestem w stanie jej odkopać

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18383
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18383
Panowie, zwracam się do Was z pytaniem.
Mianowicie w przyszłym tygodniu szykuje mi się 3-dniowy urlop, co równać będzie się z "prawie" niekontrolowaną miską, a można przyjąć że będzie to 3-dniowy Cheat. Aktualnie stosuje IF podczas CBL. A pytanie brzmi: czy tygodniowa restrykcja węglowodanowa (do 50g ed) oraz obcięcie kalorii do BMR i podczas cheat day'ów stosowanie posiłków B+T i ewentualnie kawa z cynamonem w ciągu dnia i od 18-20 rozpoczęcie wyżerki załatwia sprawę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Austin i jak poszło na tym urlopie? Jak jadłeś, jak efekty? Podlało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18383
Maciejski, przed urlopem zrobiłem tak jak zakładałem czyli tydzień kcal na poziomie BMR do 50g WW. W czasie urlopu przez 4 dni jadłem jak chciałem w godzinach 17/18-00/01, kcal wpadało jakieś 5-6kkcal ed. forma po urlopie imo lepsza niż przed, praktycznie zero podlania a nie wiem czy nawet nie na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
to samo, co solaros miał z urlopem w trakcie redu
u niego tydzień urlopu, dzień w dzień szama i balantajs

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dideek
to samo, co solaros miał z urlopem w trakcie redu
u niego tydzień urlopu, dzień w dzień szama i balantajs


to sie nie zawsze dobrze konczy, ja po moich 2 tygodnaich all inclusive, piciu jacka i jedzeniu pod korerk, wrocilem 5 kg ciezszy ...

dlatego przypeletalo mnie tutaj.
FighterX polecil mi CBL i CN.

Chce sprobowac, jestem po lektorze Kiefera, kilku postow na zagraniczych forach i postow na sfd.pl , solarosa i Lukasza . GRAZIE ! Good Work Panowie.

mam tylko jedna zagwozdke, ktorej nie moge rozwiklac.
Jak polaczyc CBL z bieganie, ?

Poczytalem, ze Kiefier zaleca bieganie rano, przed sniadaniem, niskim tempem lub wieczorami z wysokim tempem, interwalolowm, intensywnie i tutaj juz zastosowaniem backloadingu .

Co do sniadania, chcialbym je przesunac na godzine np 9:00 i zastosowac kawe ze smietana 30% , 200kcal
Pozniej posilek Kolo 13:00 - tluszcz, bialko + warzywa zielone - 400kcal
Pozniej Kolo 16:00 - posilek j/w - 600 kcal
17:30 - trening silowy lub intensywny biegowy
Po treningu backloading - 700 kcal - wegle i bialko

W dni nietreningowe
ofcourse ww ponizej 30 g, kcal w okolicach 1800 kcal

treningowo
3 razy silownia
3 razy bieganie (w tym 1 raz intensywnie)

Napiszcie mi prosze, czy dobrze to ogarniam i na co zwrocic uwage.
Zapraszam tez do bloga gdzie bede to testowal, jako pierwszy chyba biegacz na sfd.pl

https://www.sfd.pl/DUDEK_gym_running_cycling_-t1038510-s77.html#post9 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze że cicho... CBL i carbnite a alkohol, całkiem pozytywnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Bardzo ciekawe o alkoholu. To juz sie nie martwie że prawie codziennie pije kieliszek jakiegoś smakowego alkoholu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

Następny temat

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

WHEY premium