SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CBL CN itp grupa wsparcia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Czytaj ze zrozumieniem.
Powiem ci taka ciekawostke, czy to redukcja czy masa caly czas przybieramy na tkance tluszczowej i ja tracimy. Na redukcji zjadajac np posilek 2k kcal myslisz ze on sobie lezy w zoladku i czeka az wykorzystasz wartosc energetyczna? Nie, nadmiar idzie w glikogen i tluszcz, by potem spozytkowac go dla energii, gdy nie jemy. A efekt redukcji jest taki ze jednak bilans energetyczny jest ujemny i wiecej energii wykorzystujemy z magazynow (tluszczu i gliko) niz organizm je odklada, magazynuje tam z posilkow. Prosty schemat. Przytyjesz na cheat dayu 200g tkanki tluszczowej a przez tydzien spalisz 400g wiec wyjdziesz na minusie 200g. Taki prosty przyklad


Zmieniony przez - darknes17 w dniu 2016-02-14 10:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Ja pisałem widząc post Didka, a już kiedyś pisał w swoim dzienniku o tyciu 3kg w 3 dni mówiąc o samym tluszczu...

;)


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-02-14 10:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Bez kortyzolu i magazynowania energii w postaci tkanki tluszczowej stwierdzam iz nie przezylibysmy jednego dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Przeinaczasz. Pisałem, że znaczna część z tego fat, z uwagi na to, że przy pełnim gliko pchałem w siebie syf

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Mówiłeś o 2,5kg w 4doby. Gdybym miał strzelać to bym powiedział, że kilogram to juz dużo w takim czasie. Ale ja jestem na poziomie pytania, nie odpowiadania i to tylko moja wyobraźnia;)


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-02-14 12:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 753
Siema
Panowie jestem na CN noja kalibracja trwała 13 dni a a weekend bylem ba weselu i poprawinach powiem szczerze ze niczego sobie nie zalowalem. I tu moje pytanie czy nastepne ładowanie zrobic w ta sobote bo tak mi wypada czy za tydzien??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
zalezy od bf'u i innych czynników
napisz cos wiecej [bf/staż/kaloryka etc.]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Powiedzcie mi jak to jest bo tego nie czaję total. W niedzielę zrobiłem ładowanie po 10 dniach lc do 50g węgli. Przez te 10 dni nie zleciało nawet 0,5kg:D a przybyło 0,2kg. Ale ładowanie zrobiłem. Na drugi dzień rano fajnie to wyglądało i waga była tylko + 0,3kg. W dzień lc żeby zeszła woda, a dziś rano niespodzianka. +1,5kg w stosunku do wagi z poniedziałku. Powiem szczerze, że nie wiem już co robić, bo takie skoki mam od dłuższego czasu, więc rzeźbię w gównie od parunastu tygodni. To spadam do 90kg, to zaraz leci do 93kg. I tak w kółko. Mimo trzymania diety w ryzach i bez żadnych zmian. Gdzie tkwi błąd? No wychodzi z tego lekki recomp bo spadło mi w pasie, ale jak na wiele tygodni walki to wynik raczej żenujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Mam podobnie, ale chyba ruszyło, 2 ostatnie ładowania zrobiłem LF, tzn. wyszło poniżej 50-70g fatu i albo się nakręca, albo widzę różnice. Może pominąłeś wodę, zejdzie za 2-3dni. Ile masz w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
U mnie 1-2 dni po ładowaniu na Carb Nite waga skacze na + do 1kg po tym czasie wraca do poziomu z przed ładowania, a przed kolejnym ładowaniem jest na minusie 0,5kg w porównaniu do wcześniejszego tygodnia. Pierwsze ładowanie robiłem po 14 tu dniach kolejne po 10ciu i dopiero następne co tydzień może Twoje ładowania są zbyt obfite?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

Następny temat

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

WHEY premium